Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Potřebuju ke hraní Armu 2?
  • Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli hru rozjedu i s operačním systémem Windows 8?
    Předem díky za odpověď :)
  • Pirati zadnej problem nemaj, neb oni to prinejhorsim smaznou. Zato pokud nekdo vyplazne litr za nefunkcni bazmek, tak by mel ji kazdyho jednoho vyvojare poradne nakopnout. A proto vsem doporucuju - hry si zasadne nekupovat driv, nez mate odehrano a vite ze to funguje a stoji za vase prachy.
  • Klasika Arma 2, to len potvrdzuje tu teoriu, ze ten engine je shitny a nic sa neda robit...Staci si zahrat Day Z mod, tam sa to potvrdzuje v pravej krase, NPC si prechadzaju cez budovy, steny akoby sa nechumelilo, dvere ta zabijaju, zasekavas sa o vsetko mozne...Namiesto toho, aby opravovali Armu 2 bugfest, tak opravuju teraz Day z, lebo im z toho idu peniaze.
  • Bohuzial, IF 1944 je presne taky isty ako kazdy OpFlashpoint a ArmA 1-2. Hra vyjde, je plna chyb (ked som kupil ArmA 2, tak som cakal vyse mesiaca na prve patche, nez sa to dalo aspon trocha normalne hrat), prijdu patche a po roku opravovania je z toho normalna hra... Otazka je, ci sa pri hre, ktora ma totalne otvoreny svet, daju tieto problemy vobec eliminovat resp. vyrazne minimalizovat. Ale aby som nekrivdil, aj Battlefield 3 (viem, je to uplne iny zaner) bol prve dva tyzdne po vydani nehratelny (blackscreeny, padanie a pod.)...
    • Jako sorry, ale aby ses zasek jeste v tutorialu na strelnici ... to svedci leda o tom, ze to vyvojari snad ani jednou nezkusili projit ... to ze sou hry na tomhle eng uz od flashpointu zabugovany je jedna vec, ale to ze je to rok od roku horsi a horsi ...

      Kdyz sem musel po 10ty reload kvuli zaseku, tak sem to smaznul a dekoval Bohu, ze me tahle zkusenost stala jen download (napr se mi nespustil nejakej trigger => mise nepokracovala ...).

      O naprosto tristnich chybach grafiky ani nema smysl mluvit - gun za autem levituje, uzasne "khuul" rozmazavani rozmazne ksichty na 3m (kazdej si urcite koupi grafarnu za 10k prave proto, aby vydel pekne rozmazany smouhy - za tohle bych vyvojare rovnou strilel, to neni jen v tomhle).

      To ze eliminovat nejde vsechno je jasny, ale aby mi nekdo za prachy nabizel alfa verzi, to se hned tak nevidi.
    • pokud vim, tak tuhle "modifikaci" dělal pro BI externí tým, ne oni
  • Zapracovali alespon na letani nebo je takovy mizerne nemastny, neslany jako v Arme?
    • no chctel bych videt simulaci pechoty, zbrani, vozidel, letadel a helicopter v jedne hre. To by bylo FPS = 0,01. To jako bys chtel spojit DCS + ARMU + LFS. Myslis, ze by to dneska slo? Ja myslim, ze ne. Tak se to musi nekde osidit. Arma je spis simulator pechoty (vojaka), vozidla a letadla jsou tam jen pro kompexnost, protoze by te asi nebavilo jit pul dne pres celou mapu pesky. Tak zkuste pouzivat hlavu nez neco napisete.
      • Samozrejme ze by to slo, naprosto vpohode, pokud se bavime o simulaci, ne o grafickych orgiich.
      • Mno nejsem na tyhle veci odbornik ale stejne bych tipoval ze lepsi letani neni ani tak otazka hardwarovych naroku ale spis otazka casu, lidi a penez. Rozhodne nerikam ze to musi byt jako DCS ale uz Take on helicopters ukazali ze se da spoustu veci zlepsit bez nejakych krvavych naroku a zatim to vypada by meli fyziku vrtulniku z Take on ukazat i v nove arme.

        Mne ale spis zajima jestli doslo nejake zmene u letoveho modelu v Liberation 1944. To je taky to na co jsem se puvodne ptal.
        • no to se mylis, ze to neni otazka HW. Praveze je to otazka HW. V ToH ale meli nastarost jenom letovej model helicopter. Letadla tam porad litaji tak jako v arme. No ja zase nekde cetl, v nejakem interview, ze v A3 letovej model z ToH zatim nebude. Coz je podle mne skoda.
          • Tak nastesti nemas pravdu. Alespon podle toho co jsem se docetl zde (9. prispevek) - http://forums.bistudio.com/showthread.php?135549-Arma-3-amp-TOH

            Takze jupi jipi jej!
          • Chjo... tak to je opravdu skoda :(
    • Co to zase meles proboha ? *7*
      • Proc zase?

        Tobe se libi jak fungujou letadla v arme? Zkousels nekdy nejakej leteckej simulator? Dik je to uplne hrozny a zrovna u druhy svetovy by me fakt mrzelo kdyby to zase stalo za prd.
        • Ja som pred rokom hral Arma 1 aj s Queens Gambit a v pohode som to odlietal a nespomynam si na ziedne zadrhely iba chvilku trvalo kym som sa naucil ovladanie...
          • Tak samozrejme litat se tam da a da se na to zvyknout ale je z toho nulovej pozitek a to hlavne v extremnejsich situacich. Treba kdyz ztratis rychlost tak ti letadlo zastavi a zacne padat kolmo dolu a v tu chvili se neda nic delat pritom zrovna letani ve stihacce v 2. nebo 1. svetove je proste jen o tom drzet to letadlo na kraji moznosti abys ziskal vyhodu nad nepritelem a to je to co arme proste zalostne nejde. Kdyz A10 kosis tanky nebo aacka na zemi tak o nic nejde ale jak prijde na radu dogfight z druhy nebo prvni svetovy tak je to uplne jina situace.
            • Zatím je to především pěchotní simulátor. Uvidíme, co udělá model z TOH a physix v A3.
      • A máš snáď pocit, že lietanie v Arme je dobre spracované? Veď je to tam ako škrábať sa pravou nohou na ľavom uchu...

        Keď som skúšal helikoptéru s joystickom, v nádeji že to bude príjemný arkádový dolet, skoro som sa dogrcal a o lietadlách radšej ani nehovoriť *7*
        • Ti praví Arma fanboys, kteří létají pomocí myši a pak říkají, jak je to brutálně realistické, tě za to ukamenují!
          • To neni pravda. ArmA ma skvelou komunitu. Myslim ze to je vec kterou ji muze vetsina ostatnich her opravdu jen zavidet. Rekl bych ze je tam dost znat zamereni army na trochu dospelejsi cast publika.
        • Helikoptery me fakt docela bavi ale letadla jsou proste katastrofa tak jsem si rikal ze by se na to kluci co delali tuhle hru mohli trochu zamerit a treba to trochu poopravit.
  • A na tohle jsem se opravdu tesil skoda no
  • KIMCID
    SP má opravdu plno bugů.Hned na začátku se voják zasekne a nehcce běhat.To docela brzo naštve a odradí.Já to nevzdal.A hra mne moc bavila.
    • To, ze se nejde pohybovat ci strilis bez poskozeni, je projev FADE ochrany, ci jak se jeji novy ekvivalent jmenuje. Takze bud nemas original, pak dobre ti tak, nebo ti FADE hapruje a doporucuji zkusit napsat na podporu.
      • mam origoš po přeskočeni tutorialu to přestalo a už se nic do konce neobjevilo
      • Ta FADE ochrana je geniální, líbílo se mi, jak po vydání Arma všichni nadávali na hru, jaká je to debilita, protože nejde nic trefit a přitom to bylo tím, že hrají warez *1*
        • To je, redukuje uz tak spatny prodeje na naprosty minimum, protoze dneska si gamesku bez odehrani predem kupuje bud deb.l nebo silenec.
    • Tikov
      Tak běh s emi nezasekl snad ani jendou ale zato se nespouštěli animace, spouštěli reakce bez akcí, akce bez reakcí a všechnomožné co herní zážitek sráželo na dno. Pro mne to trochu zachránil jen a pouze editor.
  • Jedina hra od BI co jsem opravdu hral a nemohl jsem prestat byla operace flashpoint. Jakmile prisla Arma slo to do kytek, tolik bugu co obshoval kazdy dil Army jsem snad nikde nevidel. A klidne i v dnesni dobe se rad vratim k OF, protoze ta hra je jedinecna a ma svoje kouzlo.
    • smejki
      porovnávat opatchovaný OF a čerstvě vyšlou Armu je fér jak prase *15*
      Arma už hodně dlouho funguje v pohodě.
    • Mlátí tě do nosu nostalgie, Operace flashpoint byla zabugovaná naprosto neuvěřitelně. Stejně jako ArmA to opravili až patche. Vlastně největší problém s Armou mají piráti, když máš originál, za chvíli to patche opraví. :D
      • opravily... :D
    • Kdo hral operaci flashpoint od zacatku tak vi ze ArmA proti tomu byla po vydani vrchol hratelnosti :D
  • Tak poslední dva odstavce recenze přesně vystihují důvod, proč jsem si koupil všechny OF (ArmA) hry od BoI. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit