Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thorar
    Mám chuť si DS koupit, ale nevim které. 3DS má pro mě nadbytečný 3D. 2DS je neskladné a ošklivé, DSi XL má sice velký displej ale stejné rozlišení jako DSi, takže to asi vypadá hůř. 3DSi XL má o něco lepší rozlišení, pořád má navíc 3D (jde vypnout?), ale vychází mi z toho jako vítěz. Hraje pro mě roli velikost dipsleje s pěkným rozlišením a velký výběr her.
  • Thorar
    O 3D celkově nestojím v ničem, takže by teoreticky 2DS byla moje volba, jenže to by to nesmělo vypadat tak strašně, nemluvě o skladnosti v kapse.
    • Skoč si do kina na Gravitaci - zatim jediný 3D, který mě nějak víc oslovilo.
      • Thorar
        Po zklamání z jiných 3D jsem se zařekl už nikdy více, takže jsem Gravitaci viděl ve 2D. Možná kdybych to viděl ve 3D tak by to zdvojnásobilo filmový zážitek, ale 2x0 je pořád nula :-)
        • Chápu. Když to skončilo sem hned řek, že ve 2D to bude o ničem. Ale ve 3D to je dobrý, to mi věř :)
          • Hlavně to mělo skončit, když si vypustila vzduch s kabiny. To by byla pecka. Tim že se jí zjevil Clooney ten příběh úplně zabili.
            • Thorar
              Jo četl jsem nějaké názory, vše co se stalo od toho okamžiku byly jen halucinace před smrtí, a tak bych to i bral.
  • maros.goc
    NIntendo máva vysoké ceny svojich hier, ich zníženie o 25% by zaručilo vyššiu predávanosť handheldu
  • spoock
    já koupil zánovní 3DS s příslušenstvím za 2,7k a jsem rád, že jsem si 2DS nekoupil
  • Nejsem si jistý jak dlouho jim bude tenhle Apple marketing vycházet i jinde než v Japonsku ...
    České ceny jsou standardně mimo - 169 vs 129 USD je citelná úspora . Ale po přepočtu oficiální ceny 3DS v zahraničí jsme právě o tu slevovou tisícovku levnější už nyní . Takže 2DS se při tebou udávané ceně aktuálně opravdu nevyplatí .

    " bude obtížné naplnit prodejní potenciál Nintendo 3DS bez snadno přístupného produktu, který by byl připraven na vydání nové Pokémon hry " .... mít akcie Nintenda tak v dohledné době rychle prodávám .
    • Proč bys prodával? 3DS je všehovšudy nejprodávanější současná konzole (zanedlouho předžene i DS v počtu prodaných kusů) a hry se na to prodávají dobře.
      To, že ne v čechách, kde jsme klasicky předražení, nic neznamená.
  • Zběžně sem kouknul na ceny a zjistil, že 2DS je od 2.890,- a 3DS od 3.400,- CZK. Nevim nevim, ale těch 500,- mě asi nepřesvědčí si to koupit. Kdyby bylo 2DS za 990,- tak bych o něm i začal přemejšlet.
    • GlaDOS
      Navíc si k 2DS ještě nejspíš budeš muset koupit obal, protože nejde zavřít. Takže to vyjde stejně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit