Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Femto
    Už to mám nějakou dobu koupené v kompletní edici, to není zrovna tedy aktuální...
  • Fraizer_cz
    pls vysvětlete mi co znamená slovo izometrický :D jsem poor peasant a definice na googlu mi nic moc neříká
    • http://www.rpgcodex.net/forums/index.php?threads/just-what-is-isometric.69829/
      • čekal sem že do toho nekdo bude tahat geometrii
        • Tak pro ty jednodušší: izometrickej vizuál simuluje 3D ve 2D grafice. Lidi, který to neví, si to pak pletou s pohledem z ptačí perspektivy a místo toho, aby si zjistili jak to je, tvrdí nesmysly. Pokud je hra ve skutečný 3D grafice, tak není izometrická, i když má pohled z ptačí perspektivy. OK?
          • I ve 3D grafice může být izometrická, pokud deformuješ perspektivu. Např. Depths of Peril to uměla přepínat. Celkem zajímavá diablovka.
    • videné zhora a 2D
  • Po pár hodinách jsem to přestal hrát. Tak špatně napsaný RPG jsem od hry, která pózuje jako duchovní nástupce Baldur's Gate, fakt nečekal. Pro kladný ohlasy jsou dvě vysvětlení. Buď se po nějaký době extrémně zlepší, nebo byl ten hlad po "něčem jako Baldur" tak velkej, že to většina lidí překousla. Nebo mam možná dost naivní představu o cílovce.
    • Můžeš napsat něco konkrétnějšího v čem je ta hra podle tvého mínění tak špatně napsaná? Rozumím tomu, když to někoho na začátku nechytne. Ale těžko srovnávat PoE po pár hodinách, když je to hra na desítky hodin s BG, když jsi v tom ty desítky hodin mohl ztrávit.

      Mě osobně ten příběh hodně chytl a moc se mi líbil jeho existenciální přesah, který se táhl jako červená nit celou hrou i oběma datadisky.
  • Momentálně hrají Grind dawn, které považuji za nástupce D2, ale hra má své mouchy, ktere dlouhodobě nikdo neřeší jako, bugle questy, bugle svatyně, unbalance postav, meele je na vyšších obtiznostech v naprosté nevýhodě, někteří bossové jsou kapánek mimo sejmou vás na ránu, bez možnosti se jakkoliv bránit, čeština to je také dílo samo o sobě. Nicméně pořád je to dobrá hra. Proto bych rád věděl, zdali není PoE lepší volbou. Někdo kdo hral obě hry a umí porovnat? Díky za názory.
    • hrál jsem obě a jsou to úplně jiné hry, takže není co porovnávat, bylo by to jako porovnávat fotbal a basket. GD je diablovka, PoE je ve stylu BG. GD je mnohem akčnější, PoE víc příběhové a kecací a taktické
  • Tak nic koukám že jsem si kapánek popletl hry... lama no
    • Njn není PoE jako PoE :)
      Pillars of Eternity - izometrické kecací RPG (Baldurs Gate, Icewind Dále aj.)
      Path of Exile - izometrické akční RPG (Diablo, Torchlight aj.)

      A neberte me za slovo, že to není izometrické (spíš to beru jako pohled z vrchu).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit