Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bohužel jsem jim na to skočil a podpořil jsem JA:Flashback na Kickstarteru....Jaké bylo moje rozčarování, když jsem včera hru vyzkoušel.
    Můžu jen doufat, že se to časem dá dohromady, ale prozatím bude lepší když asi po sté dohraju JA2. S tímhle demem se JA2 opravdu nedá srovnat, zatím ne. Nejsou implementované ani takové zásadní (pro mě zásadní...) prvky, jako je strafování nebo couvání v tahovém boji a nejde třeba ani vyprázdnit zásobník zbraně (když ji nechcete použít, ale hodila by se vám munice...).
    Celková herní mapa je asi třetinová oproti JA2. Po vystřílení půlky zásobníku jsou některé zbraně skoro nepoužitelné - je nutná oprava... Mno, odinstaluju a zkusím to znovu třeba za rok...
  • pred cca dvema lety jsem hral tenkrat novy Jagged alliance, back in action a jako moc lidi se o to neotrelo. Dokonce to vypadalo lip nez tohle. a nebylo to spatny. Tohle vypada jak na tablety. Nechapu moc kdo vsechno si tu znacku muze vzit. A v cem je tohle lepsi jiny nez back in action?
  • No pre mna bola rozhodne lepsia JA Deadly Games ako JA2, aj ked teda grafika a ovladanie je old school. Ale je to mozno aj koli tomu ze v JADG mam nahranych podstatne viac hodin ako v JA2. Hlavne al DG mi prisli ako cisto takticka strategia bez omacky kdezto v JA2 ma ten pribeh obcas otravoval. A tak isto animacky a dialogy.
  • Jagged Alliance 2 je proste ten typ hry kterou je temer nemozne predelat tak aby byla zabavna jako puvodni hra
    • To bych neřekl. Jednička byla supr a pokračování se stalo přímo legendární. Trojka by stála za to, ale muselo by to vzít do ruky nějaké pořádné studio, co ví, jak se k tomu postavit.

      Viděl jsem mraky kopií i rádoby pokračování, ale zdá se mi, že nikdo moc nepochopil, v čem je JA 2 zvláštní a proč uspěla.
  • vysmech, jako se vsim dneska
  • Ta hra s JA 2 opravdu srovnatelná není - má 1/10 financí, vývoj díky tomu byl daleko kratší. Od začátku mířila na to, aby byla platfromou pro další vývoj modderskou komunitou, která si už teď libuje, jak snadno je hra modifikovatelná.

    Podívejte se, jak daleko hra urazila od vydání JA 2 po 1.13 (dnešní, komunitní verze). U JA: F podle všeho modderský vývoj půjde daleko rychleji. Pokud se něco nepokazí, za rok bude ta hra někde jinde - a pak by si zasloužila novou recenzi.

    BTW by nebyl špatný nápad udělat recenzi na 1.13, která v létě po delší době vydala novou stable verzi.
    • Paulcz
      To snad ani nemá cenu modovat, už jen podle obrázků hra nemá atmosféru a je to úplná vizuální mizérie. Na JA2 se dá dívat i po letech, tohle je 3D cartoon peklo. Už jen ta barevná paleta.. uffff...
      • tak obrazky ti nereknou nic...
        pokud se toho chopi moderi,tak to bude parada...

        me bavi i ta ocesana prodavana verze... :)
    • podobně je to s 7,62 high calibre - zdejší recenze hru částečně zaslouženě potopila, nicméně je dost povrchní a řadu funkcí a mechanizmů recenzet vůbec neobjevil/nehledal. Co se týče bugů a questů byl základ strašný, až komunita to napravila mimo jiné přidáním celé alternativní příběhové linie.
  • lituju toho, že jsem to vůbec kradl *11* víc to snad po... nešlo
  • Menší Offtopic ale pokud máte na Steamu Xcom: EU máte v knihovně přidanou Alphu Evolve bez nutnosti registrace
    • kaermorhen
      Díky za informaci. Dobrý tip.
    • Díky za info, úplně jsem ji v knihovně přehlídnul.
  • no zas tak špatný to neni - rozhodně lepší než Back in Action , který tu mimochodem dostalo 7/10 *16*
    • blbost je tohle, BIA a Crossfire byly docela slušný hry. Tohle je řádná tupost
    • Back in Action byla řádná sra*ka, Sérii Jagged Alliance miluju, ale JA: BiA jsem opustil po 5 minutách hraní. Je fakt, že na 1.13 nic nemá a dlouho asi ani mít nebude, ale snad se do toho pustí moddeři a udělají z toho realistický simulátor války, jako tomu bylo v případě Jagged Alliance 2, resp. 1.13.
  • kaermorhen
    Velmi kvalitní recenze. Díky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit