Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Maxianimal

    Souhlas. ITT je neskutečná hra a šíleně zábavná. Někdo, kdo si myslí, že hra roku musí bejt RPG nebo akční adventura, to ale nepochopí :)

  • Maxianimal

    "mám představu, že hra roku je něco, s čím zalezu do jeskyně, vypnu telefon a vylezu až po mě bude vyhlášeno pátrání."

    To je dost fosilní představa :)

  • Právě že to objektivní určení padlo "uspokojí každého". Coop rozhodně není žánr, co by uspokojil každého,stejně tak mmorpg, a další MP věci. Holt jako stará škola, mám představu, že hra roku je něco, s čím zalezu do jeskyně, vypnu telefon a vylezu až po mě bude vyhlášeno pátrání.

    Nicméně uznávám, že je tu ještě prvek revolucionizace. Pokud něco posune svůj žánr dál, ač ten žánr je coop, pak, hmm.

  • Derp_1337

    A co by podle tebe měla být hra roku?

    Ten "dokonalý" žánr, který uspokojí každého, nejde objektivně určit. Jeden rok je to prostě tenhle ten typ her, jiný jiný. Záleží na tom, jak moc to člověka zabavilo.

    Předpokládám, že jsi tu hru vůbec nehrál, když ji takhle odsuzuješ. Z těch her, co za poslední rok vyšlo, jsem se fakt nejvíce bavil u ITT a to stačí. Zahrej si s někým a uvidíš, jak dobře to zabaví.

  • Nic proti ITT, jen si nemyslím, že hra roku by měla být gaoučový coop, nezávisle na tom, jak dobrý je.

  • Derp_1337

    Proč označuješ Imagine Dragon za radiové parazity?? LOL

    To fakt nedává žádný smysl. Každé rádio má nějaké zaměření na určité hudební žánry a pokud se ti to nelíbí, tak stačí přeladit.

  • Maxianimal

    Tak svět je pořád ještě v pořádku. Hru roku nemohl získat nikdo jiný.

  • Tanatonaut

    Výsledky očekávatelné. Mě spíš z celé akce příjemně šokoval Hellblade 2 a znechutilo spojení tendenčních, prodejných, rádiových parazitů Imagine Dragons s D. Korbem. Proč proboha

  • Derp_1337

    It Takes Two si to vítězství fakt zaslouží. Fakt dlouho jsem se s co-op hrou tak dobře nepobavil (a přítelkyně taky).

  • Docela slušný, hra roku a umělecký styl mimo, ale to je klasika.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit