Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grifus

    Kdyz pominu graficky bugy a glitche postav, tak predevsim AI nepratel je nejhorsi co sem za posledni roky videl. Tohle me ze sledovani nekolika hodin gameplaye dokazlo tezce odradit.

  • Jarisko84

    Ta hra je dake sci fi asi... lebo inak neviem ako by tam tym vojakom levitovali tie stity luky atd na chrbtoch... normalne visia vo vzduchu tesne pri chrbte a prenasleduju svojho majitela.... ako vzdy ziadny zmysel pre detail...

    • 0tecFura

      Tjn. Tohle mě taky štve. A že oblečení se prolíná se zbraní. To mě taky vytáčí. Přesně. V tomhle se hry od roku 2000 vůbec neposunuly. 

    • V tomhle by se hry měly učit od RDR2 s jejich vymazlenými QOL detaily.

      • 0tecFura

        Souhlas. A přesně tyhle,, malí ,,detaily,, pak mě osobne hodně zvednou vnoreni se do hry. 

      • Jarisko84

        Presne rockstar sa snazi vymakat svoje hry do najmesich detailov...namiesto toho ubi to robi ako na pase...

    • Thanquol

      Pozor , tady člověk poukazuje na svoje pozorovací schopnosti a smysl pro detail!

      Nehledas práci nahodou ? Dnes kazdej potřebuje, abys mu oznámil, co jsi dnes viděl.  

      • Jarisko84

        Nie nehladam... len je to smiesne...ze to este nespravili... nextgen a okrem grafiky vsetko ako v roku 2000....

        • Thanquol

          Ale nikdo se te neptal, co ti je směšné. Tak zalez..……………………

  • Skoda, ze tam nejde bobovat na stitu... :)

    • Thanquol

      Sakra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit