Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus

    Již se pracuje na poctivém ručním překladu díky Herním překladům. 🙂

  • Inquisitor

    Zase soulslike?

    • prej soulslite, ale stejne je to uz vycpelej zanr, s tim souhlasim

  • Takže abych to shrnul: další průměrný pokus, po kterém za chvíli neštěkne pes a který se velmi brzy objeví v různých předplatných. Děkuji, vynechám.

    • V předplatném to už je (gamepass). A i když gamepass mám, tak tohle taky vynechám.

      • FarkyJTV

        hh to uz je celkom extrem ze si platis gamepass a ani nevyskusas novu hru....aspon tak 1-2 hodky :D

        • Hraju teď Outcast 2 a nainstalovaný mám Alone in the Dark. Pak mě čeká Phantom Liberty a druhej playthrough KCD. Flintlock bych možná zkusil kdybych neměl co hrát, ale teď spíš nevím kam dřív skočit.

        • Derp_1337

          "to uz je celkom extrem ze si platis gamepass a ani nevyskusas novu hru"

          :FACEPALM:

          Kdyby jsi se nad tím zamyslel, tak tohle nenapíšeš. Máš vůbec představu kolik těch her je v Gamepassu?? Víc jak 400 !!! 

          Nikdo nemá čas na zahrát si to všechno. I jenom to vyzkoušení každé hry na 1-2 hodky by byla ohromná ztráta času.

        • Inquisitor

          Proč? Já to taky zkoušet nebudu, protože vím, že souls hry mě neberou.

          • FarkyJTV

            ako ak ta to nebere tak ok..ani mna velmi souls hry neberu...ale ked uz si platim ten gamepass tak by som asi vyskusal no....ako novinku...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit