Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor

    Zase soulslike?

    • prej soulslite, ale stejne je to uz vycpelej zanr, s tim souhlasim

  • Takže abych to shrnul: další průměrný pokus, po kterém za chvíli neštěkne pes a který se velmi brzy objeví v různých předplatných. Děkuji, vynechám.

    • V předplatném to už je (gamepass). A i když gamepass mám, tak tohle taky vynechám.

      • FarkyJTV

        hh to uz je celkom extrem ze si platis gamepass a ani nevyskusas novu hru....aspon tak 1-2 hodky :D

        • Hraju teď Outcast 2 a nainstalovaný mám Alone in the Dark. Pak mě čeká Phantom Liberty a druhej playthrough KCD. Flintlock bych možná zkusil kdybych neměl co hrát, ale teď spíš nevím kam dřív skočit.

        • Derp_1337

          "to uz je celkom extrem ze si platis gamepass a ani nevyskusas novu hru"

          :FACEPALM:

          Kdyby jsi se nad tím zamyslel, tak tohle nenapíšeš. Máš vůbec představu kolik těch her je v Gamepassu?? Víc jak 400 !!! 

          Nikdo nemá čas na zahrát si to všechno. I jenom to vyzkoušení každé hry na 1-2 hodky by byla ohromná ztráta času.

        • Inquisitor

          Proč? Já to taky zkoušet nebudu, protože vím, že souls hry mě neberou.

          • FarkyJTV

            ako ak ta to nebere tak ok..ani mna velmi souls hry neberu...ale ked uz si platim ten gamepass tak by som asi vyskusal no....ako novinku...

  • Corvus

    Již se pracuje na poctivém ručním překladu díky Herním překladům. 🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit