Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spades

    Screenrant

    "jde o jedno z nejlepších RTS posledních let"

    3.5/10

    😱

    • Je to preklep, originalni hodnoceni je "3.5 out of 5 (Very Good)".

    • Corvus

      Asi tak :-D

  • Nějak mi tam chybí zmínka o tom, že hra je nedodělaná a bez oficiální nálepky early access a s plnotučnou cenovkou 50e. Velká část featur je v menu šedivá s tooltipem "coming soon". Dále lze v budoucnu počítat s in-game obchodem a mikro-transakcema. Zkrátka CoH2 jen v jiném zasazení, ale momentálně bez obsahu, featur a s vidinou slušné ždímačky do budoucna.

    • To sis asi stahnul demo.

      • Bylo v recenzích od lidí hned z 1.9.

        • Tak jsi stejný moron jako oni, gratuluju.

          • Tohle je výňatek z článku jiného webu ze 2.9.

            "Hráči mají totiž evidentně smíšené pocity. Nejde ani tak o
            hratelnost, kritika se snáší spíše na chybějící obsah. Hra zatím
            nepodporuje kooperaci, chybí žebříčky, podpora gamepadu, achievmenty,
            herní režimy a další prvky, které byly původně slíbeny. Hráči dokonce
            narazili na oznámení, podle něhož se novinka stále nachází v betě. Zdá
            se, že mají autoři momentálně práce nad hlavu."

    • Corvus

      Tvůj příspěvek mě donutil se podívat do hry. Buď sis nestáhnul aktualizace nebo lžeš. Nic šedého nikde není, natož nějaký coming soon (navíc je hra kompletně v češtině).

      Kampaň - 3 národy - 21 misí

      + šarvátky + výzvy + hra více hráčů (rychlý a hodnocený zápas)

      otevírání různých bonusů a achievementy.


      • Spades

        Včera sem videl nejaky coming soon u nejakeho zebricku, ale mozna sem mel starsi verzi, protoze na me jeste vyskocilo welcome to beta.

      • Nebo hodnotí na základě staršího data, protože cca před měsícem (nebo kdy jsem to začal hrát), tak tomu tak opravdu bylo. 

  • victor

    Co se mi na téhle hře nelíbí ? Sebevědomá cenovka ...U Homeworldu jsem ji překousnul , protože jsem dostal skutečně remasterované dvě původní hry a navíc Deserts of Kaharks ....Tady Zajímavou alternativní realitu a dle všeho gameplay co nepřekvapí

    • twicer

      Uff..

      Srovnávat cenovku letité podruhé prodávané hry v novém kabátu od gearboxu s nově vytvořenou hrou od tvůrců adventur není zrovna úplně objektivní. je jasné že gearbox nabídne více za méně. 

      Ale pokud je toto to jediné co se ti nelíbí, tak je to itak docela dobré skóre ne? :)

  • CoH mám rád a baví mě i jejich multiplayer. 

    IH má velmi zajímavý nápad a na oko líbivou techniku, ale při té cenovce, která je nalepená na této hře, je spíše kritičtější pohled než kdyby hra měla řekněme poloviční cenu. 

    Nelíbí se mi, že je hra prakticky totožná s CoH se vším všudy. Ať už base systémem, pohybem po mapě (a mapa celkově), chování jednotek (i když v CoH jsou ty jednotky o dost méně tupější jako zde), HUD a mnoho dalšího. Nevědět, že hrajete Iron Harvest, tak si myslíte, že hrajete jen další z mnoha vložených misí z CoH. Což je hlavně škoda. 

    Ok, nehrát zmíněné CoH, tak Iron Harvest by mne učitě bavil o mnoho více než nyní. Technika je skvělá, pseudo historie také. Jen mi vadí to dnešní SuperStrongFemaleCharacter, kdy holčička vyškolí nepřátelské jednotky s puškou, kterou před chvíli uměla sotva chytit a medvěděm - viz příběh.


    Sám jsem byl na hru zvědavý od prvních oznámení a při odehrání několika hodin ve mě zůstalo spíše takové to "ach jo".  

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit