Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo tohle je docela škoda, že člověk v nejdražší edici nedostane vše, na druhou stranu, pokud by tam mělo všechno být, nestála by dvojku, ale tři a půl... *13*
  • naprostej souhlas... miluj AC, koupím si freedom, ale jsem nasranje, že nebudu mít všechno.....
  • Úplný súhlas. Ešte by som spomenul DLC typu zbraň/armor alebo iná fičúrka, ktorý úplne poserie gameplay tým, že človek hneď na začiatku dostane vec, ktorá mu uľahčí hranie, v extrémnych prípadoch za celú hru tie veci ani nevymení. Nechápem zmysel tohoto. To pomaly môžu predávať, cheaty ako DLC. V podstane ich nechceme ale niekto ich "bude musieť mať".
  • Smutný fakt dnešních dnů. Bývaly čas kdy jsem byl na hry natěšený jako malé děcko a nemohl se dočkat kdy si přinesu tu pěknou krabici domů, kde si ji hrdě vystavím do své sbírky (obzvlášt když šlo o tituly z mých oblíbených sérií, což AC je) a pořádně si to užiju. A pak začla éra DLC a special edicí a vše šlo kam slunce nesvítí.

    Nemám problém s tím že někdo si chce koupit sběratelskou edici s barevnýma spodkama se stars and stripes navíc, ale v okamžiku kdy content navíc jsou mise které jsou součástí děje (ME3 tohle dotáhl do absurdity), no to se snad zbláznili. Ještě oblíbenější trend je že DLC vychází zároveň s vydáním hry. Co to je? Máme hotovou hru ale rozhodli jsme se že kus prostě usekneme a doplaťte si ho (opět ME3). Cože?

    A ted jeste tohle. Kupte si naši hru na kterou se těšíte, ale polovinu věcí tam mít nebudete. Proč? Protože nemáte 16 special edic od našich 16 distributoru.

    A pak se mají divit že lidé pirátí. Mohou být skoro vděčni že si koupím aspon tu blbou holou originálku a ty DLC si dotahám z torrentu. A to jen proto že tuhle sérii miluju. Až sez ačnou hry zase dělat pro lidi a ne pro kšeft, možná nebudou piráti třeba.
  • Aškoliv jsem dřív nevydržel bez krabicové verze hry, dneska jsem už v podstatě přešel na digitál, a to co jsem měl v krabici jsem rozdal nebo prostě vyhodil. Jediná věc, která mě donutila koupit v poslední době krabici, bylo GTA4, kde u steam verze jsou problémy s úpravou na mody.
  • „kraviny, na které se práší, ale musím je mít - musím říct, že takhle pěkné summary CE jsem dlouho neviděl - naprostej souhlas.
  • Tady je to takřka samá zlodějská socka, co si myslí, že hraní her je snad součást ústavního práva. Je mi z vás blivno. Kdybyste aspoň slušně drželi ústa, když už kradete. Když na to nemáte, tak nehrajte. Zbývá jen doufat, že většina z Vás z toho po dosažení plnoletosti vyroste.
    • Proč v to doufáš? To přece vůbec není tvoje věc. :) Ty je kupuj, nikdo ti to nezakazuje. ;)
      • Na reakci ad hominem nemám co říct :) Nauč se diskutovat k věci.
    • z tebe jde az starch :D
  • h0p3
    Mně se teda nejvíc líbí stahovatelná, deluxe edition. Ve které je všechen in game content a nějaký serepetičky v podobě sošek, přívěsků apod. mě stejně nevytrhnou. Až teda na tu encyklopedii ta by mi asi nevadila. Ale ještě se budu hodně rozmejšlet o koupi..

    EDIT: tím stahovatelná, jsem myslel, digitál, normál z ubishopu.. né torrentů *1*
  • Ja udelam to, co delam vzdycky - koupim zakladni verzi hry za polovicni cenu pul roku po vydani. *5*
    • ale vysvetli to tupcum, kteri to musi mit hned a jeste nedavaji, ze je to drahe :D
    • Taky to tak z 95% dělám, nebo se takhle dá sehnat i sběratelka (hlavně na konzole) za legrační peníze :)
  • Třeba Borderlands 2 to má taky ještě udělaný správně :) Takže aspoň že ten :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit