Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo tohle je docela škoda, že člověk v nejdražší edici nedostane vše, na druhou stranu, pokud by tam mělo všechno být, nestála by dvojku, ale tři a půl... *13*
  • Jazz
    Zalez ty cigošská pýčo a nauč se psát.
  • naprostej souhlas... miluj AC, koupím si freedom, ale jsem nasranje, že nebudu mít všechno.....
  • Ano s tebou se diskutovat opravdu neda...ne nemam v mobilu nic kradeneho a vetsina kamaradu take ne (nerikam ze vsichni...), evientne je pro tebe nepochopitelne ze nekdo v teto zkazene dobe dokaze byt slusny...ok nechapej to, me je to vazne jedno
  • Úplný súhlas. Ešte by som spomenul DLC typu zbraň/armor alebo iná fičúrka, ktorý úplne poserie gameplay tým, že človek hneď na začiatku dostane vec, ktorá mu uľahčí hranie, v extrémnych prípadoch za celú hru tie veci ani nevymení. Nechápem zmysel tohoto. To pomaly môžu predávať, cheaty ako DLC. V podstane ich nechceme ale niekto ich "bude musieť mať".
  • MidnighT91
    Já mám mindrák ale ty chceš mít za každou cenu poslední slovo ačkoli s každým komentem řekneš čím dál vetší kravinu... Ty vážně věříš tomu že si tvoji "kamarádi" vážně nikdy nestáhly žádnej film nebo písničku... vsadím se že ty sám máš mobil plnej "kradené" hudby a děláš tu machra jak seš svatej tak nevím jestly seš trol nebo to myslíš všechno vážně jestly totiž jo tak potřebuješ odbornou pomoc... Btw poslední komentář co k téhle dikuzi píšu je stará a s tebou se nedá rozumě diskutovat...
  • Verit nekomu ze nestahuje...no hold kdyz vim ze ma nekdo na to aby si to koupil a taky asi vim ze to koupene ma tak proc bych mel byt naivni ? Ty asi opravdu nechapes ze existuji take lide co nemuseji vsechno krast ze ? Nemas nejaky mindrak ?
  • MidnighT91
    Ovšeeeeem ty jsi chodil na základku pro vrchní vrstvu společnosti s VIP záchodem a se samejma svatouškama ve třídě, co ti tvrdili že nikdy nestáhly žádnou hru, program, film, mp trojku a ty jsi jim to sežral ??? Musíš být v tom případě hodně naivní... Tak nevím kdo z nás si tady hraje na to že je něco víc než ubožák xD...
  • MrSanta
    Tak to jo, z toho předchozího příspěvku jsem to špatně pochopil. Sice tvůj postup moc neschvaluju, ale co už. Třeba taky jednou přejdeš na "světlou" stranu *3*
  • Ne ja chodil na zakladku ktera mela uroven, tam jsem se nestykal se zlodeji a primitivy jako jsi ty, takze smula
  • Smutný fakt dnešních dnů. Bývaly čas kdy jsem byl na hry natěšený jako malé děcko a nemohl se dočkat kdy si přinesu tu pěknou krabici domů, kde si ji hrdě vystavím do své sbírky (obzvlášt když šlo o tituly z mých oblíbených sérií, což AC je) a pořádně si to užiju. A pak začla éra DLC a special edicí a vše šlo kam slunce nesvítí.

    Nemám problém s tím že někdo si chce koupit sběratelskou edici s barevnýma spodkama se stars and stripes navíc, ale v okamžiku kdy content navíc jsou mise které jsou součástí děje (ME3 tohle dotáhl do absurdity), no to se snad zbláznili. Ještě oblíbenější trend je že DLC vychází zároveň s vydáním hry. Co to je? Máme hotovou hru ale rozhodli jsme se že kus prostě usekneme a doplaťte si ho (opět ME3). Cože?

    A ted jeste tohle. Kupte si naši hru na kterou se těšíte, ale polovinu věcí tam mít nebudete. Proč? Protože nemáte 16 special edic od našich 16 distributoru.

    A pak se mají divit že lidé pirátí. Mohou být skoro vděčni že si koupím aspon tu blbou holou originálku a ty DLC si dotahám z torrentu. A to jen proto že tuhle sérii miluju. Až sez ačnou hry zase dělat pro lidi a ne pro kšeft, možná nebudou piráti třeba.
  • MidnighT91
    No já stahuju hry který mě zaumou a stahuju je na zkoušku zahraju si 2 hodiny zjistím že je to nuda tak to smažu když si řeknu jo je to dobra hra bude mě bavit tak ji hraju, takže ne ty reciklanty, nestahuju a nehraju...
  • MidnighT91
    jak to µ napíšeš ???
  • MidnighT91
    btw ja si na nic vic nehraju, mě je uplně jedno že jsem zloděj a hry od ea a activisionu nehraju, nestahuju a nezajimaji mě... Tak si říkám že tys musel od spolužáků na základce dostávat strašný kapky...
  • MidnighT91
    prosím tě agbare už nereaguj vetšina lidí zcela evidentně souhlasí se mnou takže jestly se ti něco nelíbí nech si to pro sebe akorát se ztrapňuješ... a kuRe ty seš tak dutej že na ten kment cos napsal ani nemá cenu reagovat...
  • Aškoliv jsem dřív nevydržel bez krabicové verze hry, dneska jsem už v podstatě přešel na digitál, a to co jsem měl v krabici jsem rozdal nebo prostě vyhodil. Jediná věc, která mě donutila koupit v poslední době krabici, bylo GTA4, kde u steam verze jsou problémy s úpravou na mody.
  • Na reakci ad hominem nemám co říct :) Nauč se diskutovat k věci.
  • Proč v to doufáš? To přece vůbec není tvoje věc. :) Ty je kupuj, nikdo ti to nezakazuje. ;)
  • Nic co tu pises neomlouva to co jsi...obycejny zlodej co si hraje na neco vic - jak uz tu nekdo psal pokud nesouhlasis s ea/activison , tak hry od nich nehraj, to te asi nikdo nenuti ne ? Takze ono ten tvuj protest proti napr. Battlefieldu (ktery mi teda zrovna prisel hodne povedeny, ale to je muj nazor, beru ze tebe bavit nemusi) pusobi trochu trapne, kdyz si ho pak stahnes (ukradnes) a stejne ho hrajes...to je jako nadavat na wow a pak ho hrat na free serveru, bud tu hru chci hrat a tudiz mi stoji za koupi a nebo je to pro me brak a tak ji nekupuji (nekradu...)
  • Mahcake
    uTorrent? Neznám...ale vsadim se, že µTorrent je lepší. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit