Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MARTASLJ19
    Po pravde je celé to video riadna tragikomédia. To akože seriously, takto predstierať strach? No nech sa nehnevajú.
    • Vždyť to jsou amíci, ty vystraší i chlap v turbanu ...
    • Kallessin183
      Proč? Protože jsme všichni stejní a dáváme najevo své emoce stejně (třeba strach)? Netvrdím, že některé části nebyli hodně přehrávané, ale na několika místech to bylo podle mého opravdové leknutí.
  • Vlasta3000
    http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20050831142709/metalgear/images/7/7c/THEBOX.jpg
  • Ok, podle toho, jak se chová Vetřelec a Ripleyová můžu snad už bezpečně posoudit, že je to (můj názor mimo jiné) přeskinovaný Outlast. Nechápejte mě špatně, miluju Vetřelčí universum, ale neplácejte mi tady nikdo, že vetřelec najednou "ztratil čumák" a narostly mu zase oči (Ano Gigere, dočkal jsi se). Už pokud se nepletu, nemá Vetřelec s orientací v takových prostorech žádný velký problém, vždyť lovit a zabíjet je jeho podstata, pokud ho beru v potaz jako biologickou zbraň hromadného ničení (Prometheus?)! Možná budu v tomto případě trochu pokrytec, ale už kvůli té atmosféře, procházce za doprovodu ŠPIČKOVÉ hudební kulisy, v ještě lepších kulisách a výborném ozvučení si to určitě zahraju! :) A určitě ocením tu poctivou řemeslnou práci. Moje hra roku 2014 (pokud je datem vydání) to nebude, ale pevně věřím, že to bude zadostiučinění komunitě po té poslední slátanině *1* DĚKUJEME CREATIVE ASSEMBLY!! *5*
  • Keyz
    Snad ten vetřelec nebude podvádět jako nepřátele v Outlastu. Tam se vždy pohybovali v okolí hráče. Jakmile přešel, přešel i protivník.
  • mne se libilo, jak ten tlustoch na konci: "SEGA!" :D
  • Jak už jsem psal v jiné diskuzi "Marketing, marketing a zase jenom marketing"... Úplně stejný jako u fimlu paranormal aktivity...

    TO by až tak nevadilo, ale ouch, těch skriptů:(((
    • Skripty tam byt musi, ale tady je jich na tech 10 minut jak nastlano. Obzvlaste ten s tim jak se zavrou dvere pred nosem je extremni. Kdyby treba clovek musel od toho nahackovani kompu ty dvere stihnout do nejakeho casu, ale takhle? *9*
  • moc hezky holky a nektere kluky tam maji. hra bude nuda, udelali chybu že nekonzultovali s psychologem jak fungují mechanizmy strachu.
  • mě alien vždycky 6 prstů ale ostatně tenhle mi přijde hodně odlišný. *16*
  • Pete.palis
    mě teda nejvíc zaujaly ty hrající buchty *5*
  • Měli to udělat tak , aby byla zachována střílecí akce versus thriller , byť třeba ve výrazný prospěch thrilleru , procentuálně . Na jednu stranu se těším , na druhou se obávám , že to bude po čase inklinovat k nudě a probíhání . Střílení ( nějaká likvidace alienů ) tam mělo být , rozmístil bych na vesmírnou loď nikoli hordy vetřelců , ale třeba 3 - 5 , to by stačilo na inteligentní a pečlivou akci .
    • Od chvíle co by daly hráči do ruky zbraň, tak by se přestal bát...

      Navíc v té hře nebudeš hrát za žádnýho vojáka.
      • MrSanta
        Na mě takhle zbraň nezabírá. Napnutej jak kšandy jsem byl celej System Shock 2 a tam můžeš mít zbraní plnejch baťoh... Brrrrr *1*
      • wenceslaus
        Nevím, ale mě, svěho času, přišel první AVP za mariňáka strašidelnej dost... Jestli ti zbraň dodá pocit bezpečí, tak co teprve vědomí, že je to jen hra? Chci říct; všechno je otázka zpracování.
        • jo, ale nejstrašidelnější pasáže v AvP 1 i 2 byly stejně ty kde byl klid
      • No proc to neudelat tak, ze strelbou ( pokud se trefite nekolikrat ), aliena jenom docasne zazenete. Objevi se tak chvilka k oddechu + kdyz bude naboju pomalu, chvilka nevydrzi nikdy dlouho. *3*
        • Kallessin183
          To zní jako že: Dáme ti sice zbraň ať se nebojíš, ale alien je nesmrtelný, takže je ti stejně k ničemu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit