Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím, hrajete někdo Dead space 2 multiplayer na Ps3?? Sháním kámoše do party :) 

  • Left 4 Dead Space? Nezdá se vám že, všichni necromorphové vypadají jako okopírovaní special infected z L4D? Kdyby aspoň přidali nějaké nové originální a né takhle vybrakovat L4D.
    • Vždyť to jsou příšery z dead space 1 a to vyšlo dříve než L4D, takže kdo tady kopíruje?
  • vypadá to cool jen by me zajímalo jaké tam budou mody, tohle vypadá na deathmatch, což je v současnosti docela nuda. A když se bude hrat v timech tak na strane lidí budou jenom vojáci nebo to bude pomíchané (co by ale bylo enlogický kdyby bojoval clovek po boku techhle priser)
  • V žádným případě to není stížnost :-)
  • Trochu mi to pripomina Left for dead:)
    • to je L4D third person
    • Kdyby jenom trochu :-D Spitter ? Puker ?? Hmmm :-D
  • ať už je příští tejden! už to chci!!!!ááááááá. nejdřív si dam pěkně extraction a pak to rozjedu ve velkym stajlu *1* ded špajz forever *5*
    • podla pisomeho prejavu by som ti tipol tak 14 rokov.
      • Podle tvého bych tipl, že jsi slovák a na českém serveru, takže být tebou bych pomlčel.
        • dalsie decko.
          internet by mal byt od 18 rokov.
        • a co ma bejt ?? *11*
  • Moc doufám, že na PC bude dobré ovládání.
  • konecne poradny multiplayer na pc, prece jen hrat si na vojacky v BC2 je infantilní. Od toho jsou hry aby se dalo hrat za neco mimoradnyho
    • tohle delaly i u Gears of War 3 :D v nejakym MP modu kde se hraje za Locusty jako mrchy,ticker nebo Berserkera taky tam vojaci jenom umiraly aby to vipadalo dobre :D
    • jen doufam ze to bude vybalancovany, treba ten typek se zbrani to od vsech jen schytával
      • tak to zřejmě bylo schvalně ne? aby bylo vidět jak ti necromorphove utočí ;)
  • Urči tě to skusim,ale u jedničky jsem se ani jednou nelek XD.Já jsem to vždy čekal
  • na dead space 2 se fakt tesim, dokonce tak ze si ho snad poridim hned a ne az opadne cena.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit