Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Agent 47 vypada v absolution jako Daniel Landa.... ja si nemuzu pomoct. ten nos jak je tvarovanej huba voci... proste Landa. V blood money vypadal nejlip...
    • imo nejlíp vypadal ve dvojce nebo trojce (contracts), tak na 25, v blood money uz vypadal tak o 10 let starší a drsneji, uz to nebyl takovej elegan
  • cut sceny = to nejvetsi herni zlo, cut sceny co se nedaji preskocit heracova nocni mura! *11*
  • ja už vidím jak začína recenze slovami, že hra jde s dobou, je to v duchu modernich strilecek a komu se to nelibi je proste blazen protože je to dobra hra. hodnoceni 8 nebo 9 z 10. Podobne jako posledni ghost recon. Co na tom že z puvodniho ghost reconu nezustalo nic.

    http://games.tiscali.cz/recenze/ghost-recon-future-soldier-recenze-59555

    nevim jestli tohle bude cist nekdo z redakce ale jestli ano, tak bych navrhoval aby bylo dvoji hodnoceni taky pro skalni fanoušky serie.
    • P.S. ješte pro pobavení par vet z recenze na ghost recon future soldier

      "Povedená akce, která kombinuje styl moderních stříleček a taktický přístup svých předchůdců v sérii"
      "Vítejte ve světě, kde se taktika snoubí s akcí, kde máte chvíli pocit, že hrajete moderní válečnou střílečku a jindy zase, že jste nad tyhle střílečky vysoko povzneseni"
      "bere oba světy tak, aby vytvořily zábavný mix"
      "Od počátku je jasné, že GRFS si bere inspiraci u současných válečných stříleček, jako je Modern Warfare ... Na druhou stranu ale musím říct, že tak činí decentně"

      atd atd. jinými slovy sr.t na skalní fandy serie. nechápu proč tenhle pristup omlouvaji ješte i recenzenti. Trochu kritiky by snad nezaškodilo ne? Nebo jste skutečne podplaceni?
  • Mne ten hlas byl hned podezrely. Fajn, ze je David zpatky. Pro me v tuto chvili rozhodne dulezitejsi zprava nez cele video o motion capture... *4*
  • DAMI A PANI (a pubertaci) ak vam , tak ako mne tato velmi dolezita sprava usla tak opravdu :
    david bateson nakoniec predsa nahovori piateho hitmana.

    ale ved on vam to povie aj sam :
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=sDa8AB3EtQ8#!

    hooray !!!
  • Hm, během prvních pár ingame záběrů padlo tolik výstřelů, jako za všechny čtyři předchozí díly dohromady... nevím nevím, moc mi to nepřipomíná tu vynalézavou stealth akci, kterou jsem měl tak rád.. *9*
    • ty si v starsich dieloch nikdy nevystrielal cely level len preto ... ze proste mozes ? :)
  • bohaneremcajte. cutscena sem tam. to mi herny zazitok tak neznici.

    TO PODSTATNE z tohto videa je hlas ktorym 47 rozprava...neprijde vam povedomy ? neviem ted ci som uz hluchy alebo co. ale krista, sak to znie predsa ako pan David Bateson !
  • nemuzu si pomoct ale to video je snuska takoveho bullsh... az to neni mozny
    • P.S. jo presne tohle od noveho hitmana chci, filmovy zážitek *11* navic když si rika kolik lidi na tom muselo delat kvuli tem scenam a kolik to asi stalo penez a casu tak me to vytaci tohle opravdu hraci chteji?
      • DangerousDave
        v duchu dnešnej konzumnej doby je jednoducho pohodlné sa pasívne pozerať na ingame filmíky .... navyše hráč rozvalený na gauči si môže dať počas filmíku svoj oblúbený hamburger alebo colu a následne pokračovať v laxnom hýbaní páčok.
        • nechaapu kdo mu dal ty minuska, asi nekdo koho se to dotklo...
  • na cutsceny se jim muzu vy....
    • Shannyn Sossamon
      • Mato1987
        ďakujem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit