Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MishKonn
    Abych pravdu řekl, Insomniac mi nepříjdou jako dobří řemeslníci. U zmiňovaného Red Faction alespoň ty cutscény vypadají dobře, ale Resistance se mi jak z videí, tak z dem, nikdy nelíbilo a nikdy jsem si jej nekoupil. Trojka vypadá a fous lépe než předchozí díly, ale tyhle cutscény jsou prostě...podprůměr.
    • Hry od IG neurazej a ani nenadchnou. Řekl bych, že je to jedna z těch slabších exkluzivit. Je to škoda, protože technicky je to fajn, jen tomu chybí příběh a dobrá hratelnost. Jen zbraně jsou super.
      • Já si naopak myslím že hratelnost je naprosto libová, dohrál jsem obě hry tak 3x. Hodnocení uživatelů na Gamespotu potvrzuje mé tvrzení...
      • Ataker
        Mně zbraně přišly nejhorší...
        • Zbarně z Resistance nemají konkurenci. Možná tak v ratchetovi *14*
        • V které hře máš třeba Auger nebo něco podobného? Ostatní jsou už asi běžné, ale třeba zrovna on tu hru dost oživí.
    • Říct od Insomniacu že jsou řemeslnící je hrubá urážka, protože jejich hry mají naprosto odlišný feel než naprostá většina toho, co se na trhu objeví a Resi série není vyjímkou.
      • MishKonn
        Není to urážka, používám jednoduše termín z filmového průmyslu. Řemeslník je každý, protože musí dělat technickou stránku svého díla, ale někteří jsou špatní, a někteří dobří. Ve filmu je to tak, že Uwe Boll je řemeslník špatný, a Steven Spielberg dobrý. Ve hrách je to tak, že Naughty Dog jsou řemeslníci výborní, a Insomniac pod průměrem.
        • Já si pod pojem řemeslník představím člověka, kterej udělá dobře hru po řemeslné stránce, tedy grafiku, zvuky atd. ale jehož hra nemá žádnou hodnotu navíc, žádný vlastní specifický otisk. V tom porovnání je Spielberg dobrej řemeslník, ale třeba Kubrick byl génius ;-)
  • Kua dřív stačilo pár lidí s představivostí a dnes je potřeba 20 studií, herci, kopa dalších příživníků a výsledek je stejně ubohý. Pak nemají být hry drahé.
    • Tenhle "ubohý výsledek" dostává devítky v hodnoceních a prodeje jsou také velmi vysoké. Další analitik, který to neviděl ani z rychlíku a už kydá...
      • To je sice hezky ale prumernost z tyhle hry strika z gameplay videi na vsechny strany.
        • Už jsi to hrál? Nebo aspoň předchozí díly? *12*
        • Kéž by to tak bylo a průměr FPS by byl na úrovni série Resistance... Bohužel průměr je někde na úrovni FEAR3...
          • Mne teda FEAR3 prisel jako spatnej podprumer i kdyz se to snazilo alespon o nejaky jakz takz originalni prvky (nevim jestli nekdy bylo v nejaky FPS neco podobny jako braska Fetel nebo jak se tomu nadava).
            • Kdyby byl Resistance průměr, co by pak byl lehký nadprůměr, když Resistance jsou hrz s průměrným hodnocením 86%
      • No, v případě Red Faction, kde tohle třeba bylo taky se o úspěchu mluvit nedá...
  • Bude to i na PC?
    • Ne *3*
      • Proti PC hrám by to stejně nemělo šanci. Dostalo by to tak 6/10 podle videí.
        • LOL *1* *1* *1*
        • *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit