Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem pěkně nas...nej!!!Mám PS3 verzi a každou chvíli mi zmizí ranky z původního BF.Nejen,že musím začínat od nuly...no ono to ani nejde.Body se nepřičítají.A nejsem sám,kdo má tento problém.Docela SHIT,že jsem vyplázl 350,- za nehratelnou hru *10* *10* *10*
  • A cenu eště asi nikdo nevíte co?
  • Nevim nevim, 5 map je dost malo a pokud neplanuji v budoucnu dodat zdarma dalsi mapy,tak je to slabota.
    Po zkusenostech se starsich BF2 jsem dost skepticky,ze by v prubehu casu dodavali dostatek novych map mimo placene pidi datadisky jako je prave Vietnam.
  • Zdravim chci se zeptat, sem nový hráč Bad Company 2 a ohledně těch Map Packů zato se platí něak jak za tenhle datadisk nebo se instaluje s patchem? díky
  • Uuuuuuuuuuuuuz aby to bylo!!!!!!! Nevi nekdo jestli tam budou jen UHacka nebo jestli se dockame nejakyho zlobriho kobriho AHacka? Pozici pana strelce mam docela rad :o)
  • mohli by udelat k Vietnamu i rovnou SP... zeby az v dalsim DLC :-)
  • jasna koupe.. takhle by mela vypadat podpora hracu a dlc... mafia nebo cod by se meli od DICE ucit
    • máš recht, tohle je druhej pořádnej datadisk za rok od vydání (ty map packy nepočítám)
      • druhy datadisk? a ktory bol ten prvy?
        • asi mysli mod Onslaught. Ten mi ale neprijde moc poradny :-) *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit