Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.powerplaymanager.com/r417002

    Super jo..
  • Akorát přenosná herní konzole není jen o výkonu. Potřebuješ taky obstojné ovládání, uživatelskou základnu, garanci HW (aby hry vždy běžely dobře) a hlavně prostor pro prodej her. Co si budeme nalhávat, Apple a Android Store jsou plné bordelu a prťavých her, mezi kterými se velké a velké nákladné hry mohou velmi snadno ztratit. Pro takové účely je mnohem lepší buď fyzický prodej klasických krabicovek, či hrám dedikované platfromy á la Steam, Xbox Live a PSN.
  • Akorát přenosná herní konzole není jen o výkonu. Potřebuješ taky obstojné ovládání, uživatelskou základnu, garanci HW (aby hry vždy běžely dobře) a hlavně prostor pro prodej her. Co si budeme nalhávat, Apple a Android Store jsou plné bordelu a prťavých her, mezi kterými se velké a velké nákladné hry mohou velmi snadno ztratit. Pro takové účely je mnohem lepší buď fyzický prodej klasických krabicovek, či hrám dedikované platfromy á la Steam, Xbox Live a PSN.
  • Tak jasne, vykon Transformeru Prime bude hodne vysoky. Treba ja premyslim, zda svuj starnouci pracovni laptop timto kouskem nenahradit. Bohuzel vzdy plati, ze predevsim u her to neni jen o vykonu, ale i o lehkosti ovladani. Jak uz jsem psal nekolikrat nize v diskusi, virtualni analogy mi proste nesedi. Ale chapu, ze pro hodne lidi to neni problem, takze Prime bude velmi zajimavym hernim zarizenim.
  • ale ja chtel tim svym prispevkem poukazat i na vykon ostatnich zarizeni...
  • Problem je v tom, ze Asus bude nabizet zase jenom dotykove ovladani. Bez pripojeni k dokovaci stanici, ktera nabidne klavesnici a touchpad/mys (a mozna i gamepad) bude zase hrani stat za starou backoru.
  • tak si pockej na to az vyjde novy asus transformer
  • Jen proto že debilní hříčky na telefonu stojí pět dolarů tak tak má stát i AAA hra na handheld?
  • Na vidíš a já bych si zas nekoupil takovej předraženej šmejd na kterým se nedá pořádně hrát(iPad) ani kdyby zamrzlo peklo...
  • keigi
    Z poslední doby rozhodně doporučuju The Legend of Heroes: Trails in the Sky a nebo takovou "indie" survival adventurku Corpse party (za 20 dolarů)
  • *1* *2* *1*
  • Teda klobouk dolů, grafika vypadá na kapesní konzoli víc, než dobře. *5*
  • Hmm, no ano, podobný názor sdílím u anglických zkoušek... proč dávat 5000,-- za FCE, když tu je jen mírně dražší CPE...

    Ale JLPT jsou levný a někde se začít musí. Jako druhák začínám na N4, s tím že ty největší hvězdy z ročníku jdou na N3. Postupně se plánuju dostat výš. *3*
  • heartless_cz
    Je fajn si to zkusit, aby člověk věděl, jak to vypadá, ale tak nic menšího než N1, nemá podle mě smysl. Každopádně přeju ti, aby ti nadšení vydrželo.
  • No jo, to by asi byl deal-breaker pro spoustu lidí. Přenosná PS2 zní skvěle.
  • ありがとうございます。

    先生は「日本語の二年生になったらこの試験は問題ありません。」と言いました。ですから心配しません。しかし明日去年の漢字を勉強するつもりです。
  • Ryba9
    Nevím jak vy, ale já kupuju až tam půjdou emulovat PS2 hry (klidně za cenu hacku). Za Mafii na handheldu bych zabíjel :-)
  • holec89
    Nevim jestli s iPhonem se me bude chtet tahat jeste psp :) Uz ted mi dsko lezi v supliku rok. Na zachod stacej bohate kokotiny co jsou na iPhone. Takovou sracku abych hral na WC Uncharted sem jeste nemel :D
  • heartless_cz
    Meh, reakce na Miki Hishiiho. Nějak to zlobí
  • heartless_cz
    No, na co tady člověk nenarazí. Kóhai z UK. Hodně štěstí v Brně. Ten svět je vážně malý :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit