Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už někdo zkoušel demo Crusader Kings 2 ?
    http://www.fileplanet.com/224596/download/Crusader-Kings-II-Demo
  • ALIENVIK
    Já už chci ww2 i když je to nerálný.
    • Hairy_Ass
      Na WW2 by museli komplet překopat herní systém (na formace se tam moc nehrálo a navíc tam jsou letadýlka a ponorky). Ze stejného důvodu je hodně nereálná i WW1.
      • ALIENVIK
        Říkám nereálnýý *7*
      • kdyžtak si zahraj ruse ale total war chci, aby byl z dávnější historie v ověřeném pěkném provedení
        • Hairy_Ass
          To neříkej mě, ale ALIENVIKovi. *3*
  • Zapol som si znova Medieval 2 a mam chut s celou seriou skoncit. Hram za Nemecko, na zaciatku rychlo obsadim par miest a zacnem rozvijat risu s priblizne 13 provinciami. Z juhu na mna stale utocia Milancania a Venicania a nemozem si s nimi poradit. Mam 3x take velke teritorium ako oni, 4x vacsie produkcne kapacity a oni stale posielaju jednotky takym tempom ako ja, a to mam 13 miest, oni asi 3. Medzi sebou sa Milano, Benatky, Madari ani Francuzi nebiju, vsetci utocia iba na mna. A obcas aby toho nebolo dost, tak na mna zautoci spojenec Polsko ci Francuzsko prave ked bojujem na vsetkych frontach. Mam taky pocit ze AI podvadza s tou vyrobou jednotiek.
    • Hairy_Ass
      Na VH je pravda, že AI cheatuje dost festově (ve všech TW hrách) - například hrát za klan Hattori v Shogun 2 je na VH prakticky nehratelné. *1*
    • PreidaQ
      No jo, cheatování AI je jednou z domén série TW. Tam, kde pořádná umělá inteligance schází, se to musí dohánět jinak... *3*
    • a to im este obsadim 2 mesta, uplne vyplienim, predam vsetky budovy a odidem, o par tahov dalej, zase veselo produkuju jednotky, akokeby sa nic nestalo.
  • a jak dlouho jsi na ten pc šetřil a kolik te stál? *1*
    • pro Zdenyho
      • Daval jsem to dohromady asi rok, grafiku jsem nadelil k vanocum a procak z unorove vyplaty, je pravdou ze na pivko moc nechodim ale to je taky tim ze 2X v mesici jdu v patek vecer do prace a pracovni tyden zacinam uz v Nedeli od pul 7 vecer tak ani neni moc chut a je fakt ze Pc je muj jedinej konicek hehe tak proc do to neinvestovat, s kourenim jsem prestal priblizne taky pred rokem jinak bych na to v zivote nenasetril :-)
  • Tak vypadá to moc pěkně, ale mě na Total warech od Empire něco chybí. Empire byl poslední díl, co jsem koupil, další jsem pirátsky vyzkoušel a moc mě to nezaujalo....
    Myslím, že CA udělalo troško chybu, že od empire nepodporuje modování. Např. na medieval II existuje ohromná spousta modů, které tvoří úplně jinou hru ... (SS, Third Age, Call of Warhammer, aj...)
  • To se zvecil poct jednotek ktere je mozne mit v hracem ovladane armade? Posily nepocitam, coz je dalsi vec, kera by me zajmala, zda sou posily porad resene "nahrazovanim" padlych jednotek?
    • PreidaQ
      Odpověď na druhou otázku:

      "a z Shogun 2 zůstala většina základních věcí jako třeba doléčování jednotek na základně", takže tohle zachová princip z Napoleona a Shoguna 2. Tam mě občas štvalo, že člověk nemůže určitou jenotku doplnit skoro okamžitě za určitý obnos, ale musí čekat, až se mu pomalu doplní zadarmo. *7*
      • spatne sem se vyjadril - myslel sem posily v bitve, i kdyz clovek poslal do boje dve armady, vzdy mel jen maximalni pocet jednotek na mape a dokud mu naka neumrela tak nova neprisla, tudiz v pozdejisch vazich hry proti sobe castonevyhnutelne staly 2 temer vyrovnane full stacky (zvlaste kdyz vsecky frakce maj stejne jednotky) a posily do bitvy nakonec vyrazne nezasahly
      • Hairy_Ass
        Zase to dávalo prvek reality - ve skutečnosti taky nešlo zdecimované armádě okamžitě doplnit stavy a obratem ji poslat zase do boje...dává to výhodu vítězné straně.
  • Shogun 2 som neskusal, nemam na to stroj, najviac sa mi pacilo Medieval 2. Europa, nam znamy kontinent, a vela narodov - to je to prave orechove. Ci hrat na istotu a vybrat si silny narod, alebo skusit maly slaby stat v strednej Europe a snazit sa ovladnut kontinent.

    Neviem, aky je Shogun 2, ale uz Empire sa mi zdalo prekombinovane, prilis komplikovane, niekedy zbytocne do hlbky.
    • Hairy_Ass
      Empire byl komplikovaný jen v okamžiku, kdy se tvoje území začalo rozlézat i do dalších kontinentů (Ameriky a Asie, resp. Indie), jinak to je v pohodě. A Shogun 2 je dobře vybalancovaný, taky tam máš silné i slabé "národy" - Evropa je mi taky bližší, ale to není důvod proč si nechat ujít zatím nejlepší díl série.
      • PreidaQ
        Mě se naopak na Shogunovi 2 nelíbila strašná omezenost jednotek. Každý klan měl stejné, akorát s jinými bonusy. V téhle oblasti na tom podle mě byli všechny ostatní TW lépe *3*.
  • Zajimavé by bylo, pokud by se jim podařilo do budoucna propojit námořní s pozemními bitvami tak aby jste mohli z moře ostřelovat pobřežní základny a postavení (nebo to půjde???). Asi masakr na ovládání, ale... Jinak ze Shoguna jsem byl nadšen, ale na rozdíl od předchozích dílů série mi nějak nepřirostl k srdci. Možná se to brzo změní...Hezký den

    JP
    • PreidaQ
      Právě, že tohle by měl být první TW, kde už to konečně půjde *3*.
      • Paráda....
    • Něco takového tam je *3*
  • Veskoslav
    Nejkrutějš období japonské historie (nepočítáme-li II. světovou). Poprvé se setkali střelné zbraně proti "rytířům" Japonska. První bitvy dopadly naprostým masakrem samurajů.
  • Tydle tvůrce mám moc rád umí udělat pořádnou hru za normální peníz... hodně lidí (tvůrcu) bych si znich mělo vzít příklad!! Jen tak dál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit