Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MalyZeli

    Jako fajn, průměr, určitě ale lepší než nadcházející hrůza v podobě hraného seriálu na Netflixu,  škoda jen 4 dílů a toho, že pisálci na východě mají problém napsat zajímavější příběh kterej by vystačil aspoň na 10 dílů. Dal bych tomu také max 6/10,  a to jsem možná trochu ovlivněn tím že mám RE moc rád.

  • Inquisitor

    Viděl jsem,neohromilo,neurazilo,zapomněl jsem.

  • Osobně mi to přišlo jak rozkrájený film Capcomu, který navazoval na podobné počiny ve stejné kvalitě jak příběhové tak CGI (rozklad a zatracení), 60% CSFD mi k tomu sedí prostě dobrá kulisa nebo podkres.

    Neříkám že bych si z toho sednul na zadek, ale zas taková otrava to taky nebyla.


    Každopádně mohlo to být lepší a nemuselo to být zbytečně rozesknuté to nějakých dílů

  • lito

    Já na to koukal v letadle z Kanárů. Před tím jsem tam měl Potichu. Hodně kvalitní let.😂

  • Derp_1337

    Je vidět, že Netflix se pořád drží svého motta "kvantita nad kvalitou". Snaží se tak zaplnit svou galerii originální tvorbou, kterou jim nikdo nemůže sebrat po vypršení licence. Bohužel tak vznikají díla často velmi uspěchaná a bez kvalitního scénáře.

    • lito

      mně spíš překvapila nekvalita CGI. Vlastně jsem si říkal, že jsme v době, kdy, už hry dohnaly a možná i předehnaly tyhle CGI seriály. 

      Myslím si, že mi lidi dají za pravdu, když např. hráli FFVII na PS5.

      • Derp_1337

        Přesně tak. FF7 Remake má fakt pěknou grafiku. Je škoda, že nějaký animovaný seriál se tomu nedokáže přiblížit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit