Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jack

    Dlouhé nahrávací časy hry a uložených pozic jsou strašně otravné. Kvůli tomu jsem dohrál GTAV až na PC.  PS3 i PS4 byly v tomto zoufalé...

  • flash789

    No, ja mam spis dojem ze to většina lidí pochopila i bez značky, jen sem tam nějaký frikulin s potřebou dělat z lidí pitomce to moc nepobral. :)

  • Derp_1337

    Kromě klasické nadsázky patří mezi další rozpoznávací znaky sarkasmu třeba intonace řeči, postoj těla a další nonverbální prvky komunikace. Ale bohužel většina těchto prvků v psaném textu chybí a proto to hodně lidí nemusí na první pohled pochopit.
    Příště doporučuji za text napsat internetem všeobecně uznávanou značku sarkasmu /s ,aby ses vyhnul zbytečnýmu nepochopení 😉

  • flash789

    Říká se tomu sarkasmus. Neznáš? Nevadí, něco ses dnes priucil :) 

  • Někdy by mě vážně zajímalo, zda jsou lidi píšící obecně u her o "PS2 grafice" tak hloupí a vážně si myslí, že taková grafika byla na PS2 či zda by to dokonce skutečně PS2 utáhla.

    Tak jako tak banda hňupů.

  • 0011

    Spíš playstation 3, ale záleží jak hraješ, minule jsi psal, že v doku, já hraju tak 90% času v handheldu i doma a možná bych se konečně dokopal ho dohrát. Když hraju na tv tak na Switch mám starší 720p plasmu od Samsungu takže tam by to taky nemuselo vypadat špatně, ale tohle je spíš edice pro handheldové hráče a tam doslova nemá konkurenci.


    sakra nějak vám zlobí reakce na příspěvky z mobilu to už je po xté co se mi tohle stalo

  • flash789

    Zaklinac 3 Playstation 2 edition ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit