Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Maxianimal

    Měls pravdu.

  • Derp_1337

    Jasně, tak nikdo netvrdil, že Zaklínač není dobrý seriál. Ale tvrdit, že to je "totálně nejlepší" fantasy seriál, bylo dost odvážné tvrzení. 😉


    Osobně mezi top fantasy seriály spíš počítám věci jako Stranger Things, Daredevil a What We Do in Shadows (LOL).

  • Sallvator

    Netrolim, je tam pekne obsazeni, effekty, zajimavy dej, hudba. Jako fanda fantasy jsem kvalitou spokojen. Jsem nezatizen predlohou ale i kdybych ji znal nevim proc by mi melo vadit ze se to lisí, sem rad ze z me oblibene herni serie vzinkl serial, plakat nad tim ze se to nedrzi predlohy fakt nehodlam.

  • victor

    Osm dílů , to je večerníček na týden ;) Krásku a zvíře jsem už zkouknul , originální to nebylo ale natočeno to bylo dobře ;)

  • Inquisitor

    Krása střídá nádheru

  • Derp_1337
  • nightborne

    A bude hůř.

  • nekdo z tech 5 to tam rikal a ostatni souhlasne prizvukovali

  • Maxianimal

    Kdo kdy řekl, že je Witcher ÚPLNĚ jiný než běžný fantasy? Navíc je nutný rozlišovat povídky a ságu o zaklínači, dvě separátní věci.

  • Maxianimal

    😂

  • celkem zajimavej nazor, ze zaklinac je udajne uplne jiny nez bezny fantasy, protoze tam neni zadnej vsemocnej vyvolenej


    a co je potom ta ciri?

  • uher

    😂

  • Sallvator

    Totalní TOP konecne po trunech kvalitni fantasy seros

  • Maxianimal

    Zatím tři díly a peklo pekelný...

  • Za sobotu jsem shlédnul celou druhou řadu a je to bomba už se těším na 3 řadu.

  • Derp_1337

    Bohužel teď tesně před Vánocemi spousta lidí nemá moc času (starosti nad hlavu) a tak nezbyl čas na binge watching seriálů jako Zaklínač.

    Ale po vánocích se ta situace určitě změní a většina lidí to bude mít zkouknuté. 🙂

  • šup šup pokec o zbytku, teď sem to dokoukal a nemám si o tom s kým pokecat... :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit