Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    I kdyby to nedopadlo, pořád budu mít tuto fikci v srdci více než všechny"next-gen" topinky, které jsou pro svoji uzavřenost a nulovou variabilitu vhodné tak maximálně do sběru...
    • Nulovou variabilitu ? Mám doma flašlý Xbox (samozřejmě díky Mrkvosoftu, protože ten tohle oficiálně nevydá) a to jen proto abych na něm mohl mít veškeré Emulátory jak na Amigu tak na C64 i snes a to je podle mého dost velká variabilita *3*
    • Tobě asi nedochází, že ti lidi, co mají konzoli ( řekněme 99 % z nich ) mají doma i pc. Akorát ho místo na hraní používají na práci, k čemuž je a i původně bylo určený. A co se týká tý uzavřenosti, tak ta tam je schválně. Nevím jestli ti to někdy dojde, ale konzole je jen na hraní her. A alespoň na ně vycházijou pořádný hry, hratelný ( většina pc her ani nejde hrát bez dvaceti patchů ) a bez bugů ( většinou ). A to tvoje HERNÍ PC je jen marketingovej tah, jak patnactiletý tupce přinutit ke koupi předraženýho hardwaru. Protože ty hry na který potřebuješ grafárnu, třeba za osm tisíc, by ti klidně běžely stejně dobře na katrtě za podstatně nižší peníze, kdyby se optimalizovaly. Jenže nějak AMD a Invidie musí prodavávat. *3* *2*
      • V něčem máš pravdu třeba to že next-gen konzole jsou na trhu už 7 let a stále se na to vytvářejí hry a na 7 let starým PC si už nic z dnešní doby nezahraješ a stále kupovat drahý HW který někdy převíší cenu konzole.proto mám raději konzole.Ale co at si každý hraje co chce *1*
    • holec89
      jsou vhodne tak akorat na hrani her, coz se u konzole hodi
      • Trol.diskuzni
        I tam bych si dovolil zapochybovat... S PC si mohu dopřát stejný zážitek, ne-li lepší, za nižší cenu.
        • Ovladače, jenž stojí mezi hrou a HW způsobují určité ztráty výkonu takže, když si koupíte PC se srovnatelným HW, jako má konzole, tak vám hra nemůže běžet tak dobře jako na konzoli.

          Hry na konzole jsou typicky lépe testovány a optimalizovány - to je díky té nevariabilitě - na každou možnou PC sestavu to není možné testovat a optimalizovat. Navíc Sony i Microsoft mají přísná kritéria, která hra musí splňovat - na PC si každý může vydat cokoliv. Proto si myslím, že na konzoli máte typicky lepší zážitek. Navíc herní PC je stále dražší než konzole, takže ten zážitek máte i levněji (tohle platilo i dříve).
        • ZvacA
          Ať si každý hraje na čem mu je libo!
          • Trol.diskuzni
            To rozhodně... Jen ať někdo netvrdí, že hraní na konzolích je v něčem kvalitnější než hraní na PC, když to absolutně není pravda. Ani cenou to není s konzolemi lepší.
            • Pominu-li hardwarovou stránku kde má PC na vrch a zlomek her u kterých je na ovládání výrazně lepší myš než gamepad (mulťákový střílečky) je konzole skoro na všechno lepší. Pohodlí gauče a velké TV je něco co PC prostě nemůže nabídnout (nelži že máš PC připojené k TV vím, že nemáš), ruce v klíně namísto hrbení se někde v temném koutě bytu, výrazně nižší cena konzole (poznáš až si začneš sám vydělávat), hry který si na PC nikdy nezahraješ (a nemusí se jednat o blbosti plný quick-time eventů) + podle mě je gamepad daleko lepší na hraní než kterákoliv myš co jsem měl (ale tohle beru jako subjektivní pocit a nebudu ho nikomu vnucovat). Ještě si dovolím ocitovat tvého oblíbence Dana Vávru " Konzolové hry jsou prý jednodušší a blbější než hry na PC. Jsou více koridorové, mají jednodušší ovládání, víc vodí hráče za ručičku. To je pravda, ovšem pouze v případě, že slovo „konzolové“ nahradíte slovem „dnešní úspěšné“ hry. Důvody, proč jsou konzolové hry jednodušší a přímočařejší, totiž nespočívají v drtivé většině případů v tom, že by konzole nezvládly složité hry. Ostatně, důkazem toho je spousta her, které jednoduché koridorovky nejsou (Fallout, Oblivion, Assassin's Creed, Red Dead Redemption, GTA...)"
            • ZvacA
              Hraní na konzoli nemůže PC v jistých faktorech pravda překonat, ale je to stále hraní. Není třeba si kvůli tomu vzájemně nakydávat hnůj na hlavy.
  • No ten překlad z eurogameru musela bejt hrozná makačka...
    • Trol.diskuzni
      Eurogamer sucks...
  • walltar
    Taky by mě zajímalo jak tohle dopadne ...
    • Lurok
      Jo me taky, ale moc bych tomu neveril. Krome nazvu, kterej je jeste pekne debilni nemaj nic.
  • Krtecek-GT
    A jaky je rozdíl mezi záměrem obrat lidi o peníze a nebo když tomu ta slečna/paní věří, že to vyjde a ono nic? Na závěr stejnak všichni dárci přijdou o peníze. Dle prezentace tam mluví až moc lidí na to aby to bylo plánováno jako podvod, do toho by tolik lidí neukecala. Takže ona věří, že to vyjde a já věřím, že by to stejnak koupilo minimum lidí
    • janchor
      Ale nepřijdou o ně podvodem.

      Že přispíváš na něco, co vůbec nemusí vyjít, je tak nějak princip celý tý legrace. Jak si riziko případný investice spočítáš je čistě na tobě.
  • Jen prectu gamepad a je mi zle na 14 dni dopredu
    • Ale kámo, ber to s nadhledem. Bude to mít i dotykáč, takže Angry Birds si tam dáš přesně jako na telefenu. A pokud ani smartphone nemáš a jsi jen trademarkovaný český PC hráč, co hraje jen strategie a střílečky a psychicky neunese, že jsou hry, které jsou lepší i na gamepadu... tak prostě OUYU ignoruj. *3*
      • Proc ty skur*veniny porad portujou na PC, kdyz to nema podporu mysi jako treba novej Assassin. At se na PC hry radsi vykaslou nez sledovat co se s nima stalo. Pak prestanu blejt na konzole a nereknu na ne pul slova
        • Ale ty jeden naivko. Assassin's Creed byl vždycky lepší na gamepadu. Vždyť i popisky tlačítek byly vždycky hloupé a musl jsi v nastavení zjišťovat, co je co. Ale kdyby jsi měl gamepad, tak prostě seděly podle reálného umístění jednotlivých tlačítek. Myš je tam naprosto nanic, protože nic složitě mířit nepotřebuješ a ovládat kameru páčkou není problém, pokud sám nemáš problém někde jinde...

          A přijde mi divný, že brečíš nad něčím, co hrát nebudeš, jak se zdá... takže vlastně tě žere, že si někteří méně ubrečení budou moct zahrát AC3 i na PC? No... dej si Minecraft, určitě je to tvá nejoblíbenější hra.

          A vůbec trojka se bude ovládat stejně jak ostatní... pindama o nepodpoře KB+M jen čeří vodu a ty a další jste jim to žrali... no, nikdy není dost věcí nad kterýma si tredemarkovaný český PC hráč nemohl postěžovat, že ano? Nechceš si ještě povzdechnou nad "starými dobrými časy"?
          • Ovládat.
            Ha, ha, ha.
            Co bys tam chtěl ovládat? Vždyť ta blbost se hraje uplně sama. Stačí držet 3 tlačítka a nic víc nepotřebuješ.
            JE to horší než CoD "stiskni X pro vítězství".
          • Jazz
            Lol, prej AC lepší na gejpedu.
            Jak pro koho borčíku a nevim, jaký popisky tlačítek.
            Když je někdo pyčus a nezná naprosto defaultní rozložení klávesnice a myši jak v ostatních hrách, tak je to pak špatný.
            • No jo, tys byl vždycky sprostej dlaždič.
          • jdi za dvere a vlep si facku
            • Ale copak Minecraftíčku? Něco z mého textu jsi neusnesl? To PC hráči jako ty dělají často... holt, některá fakta bolí.
          • tim minecraftem jsi to narovnal ty erteplo
  • Zas tak strasne bych to nevidela, nechapu proc si autor stezuje na princip na jakym kickstarter funguje - pokud se ti projekt libi a veris mu, pomuzes ho zaplatit a az se podari najit dost penez, projekt se spusti. pokud se ti to nezda dost dobry, svoje penize do toho neinvestujes. tenhle projekt uz je zafinancovanej, tak nevidim duvod pro tenhle hroznej hejt. nepredpokladam ze by kickstarter byl v cr zas tak znamej, ze by bylo nutny vsechny zarucene odradit aby "neprisli o penizky". nikdo nikoho nenuti do toho investovat a moznost zakoupit si konzoli pozdeji po tom co je v prodeji taky existuje. zadnej napad na podnikani nema 100% sanci na uspech, je to vzdycky do jisty miry risk. co se her pro tuhle konzoli tyce, je primarne zamerena na hry od nezavislych designeru a studii a ty obycejne nemaji sileny naroky na hw jako mainstreamovy tituly. pokud chces hrat modern warfare a podobny shity, kup si pc.
  • Ouyu rozebírá RuThaN na ceskychmodech zde http://www.ceskemody.cz/clanky.php?clanek=57, zajemcum o tuhle konzoli samozrejme doporucuji precist.
  • Pokud to pritahne tablet/mobil hrace domu k televizi, aby si oblibeny hry zahrali na vetsi obrazovce, bude to jedine dobre... Treba si po case reknou jaka je to zabava a ze by mohli zkusit PS3/Xbox... Alespon se hrani zase rozroste mezi vice lidi, uz me nebavi poslouchat nazor lidu, ze hry jsou pro podivíny
    • Lidi, kteří tvrdí, že hry jsou pro podivíny, budou tohle považovat jen za další konzoli pro podivíny. Podle mě na tom neuvidí nic odlišného od PS/XBOX
    • Podivíny kdyby jen to, pak se ještě říká, že jsou jen pro děti a nejlepší je když někomu řekneš,že si si koupil originálku pak seš pro ně úplně ujetej *1* *1*
      • sis koupil
      • Trol.diskuzni
        Je fakt, že kupovat si originálky hudebních CD mi divné nepříjde vůbec, protože to člověku něco reálného přinese - hudbu v kvalitě, na kterou je i v dnešní době často nemožné digitálně dosáhnout (lossless aneb source kvalita). Nehledě na to, že kvalitní hudba absolutně nestárne!

        U her je ta situace dost jiná - cena dvojnásobná až trojnásobná, faktická doba prožitku max pár desítek hodin, zestárnutí během pár let a navíc nutnost počítat s omezeními typu Steam/Origin či různé formy DRM, takže si člověk jednoduše nezahraje kdykoliv, kdy se mu zachce... A hororový scénář, že si jednoho krásného dne skrze svoji kopii nezahraje vůbec, tady taky existuje.

        Dřív jsem hry kupoval, dnes už téměř vůbec... Ono já už těch dnešních her příliš nehraju (vlastně téměř žádné), ty konzoloidní zmetky mi za to nestojí.
        • Kozy
          sakra to je názor, naprostý souhlas
    • jindra.veliky
      konecne by se pak zacli delat jeste jednodussi hry
      • začly
  • jindra.veliky
    Volnost uz mame. Ted uz chybi jen podpora klavesnice a mysi a slusna konzole jest na svete. Stejne je to podle me mrtvej projekt *7*
  • Mahcake
    Už to, že to má Android mi říká, skončí to špatně.
    • Trol.diskuzni
      iBlb?
      • ach jaj. handroid je minimalne z hladiska vyvoja ciry masochizmus. najma ak ho zrovnam s konkurencnymi 'uzavretymi' platformami (ios, win7/8). toto sa nakoniec zakonite odraza na user experience, pouzitelnosti a kvalite aplikacii na danej platforme (o responzivnosti sa nebudem zmienovat). slepe obhajovanie otvoreneho konceptu androidu je rovnako kratkozrake, ako bezhlave adorovanie walled garden pristupu apple. co rozhoduje, je user experience: a pre mna osobne je pouzivanie ios based zariadeni stale o triedu prijemnejsi zazitok ako u lubovolneho android-based produktu, ktory som mal v rukach (a ze ich zopar bolo). fakt, ze si mozem prostredie modifikovat na svoj obraz, je pre mna vedlajsi: ja potrebujem dane zariadenie pouzivat, nie lestit kazdy jeho aspekt, kym sa pouzitelnym stane.
      • Mahcake
        Hned se do mě navážíš? iFanda možná, ale aspon ne hloupej člověk jako někdo. :)
        • Trol.diskuzni
          Ty se navážíš do Androidu, já se navážím do tebe... Ale neber si to až tak osobně - vždy se budu navážet do produktů, které uživateli nenabízí svobodu (aneb vnucují mu, co má chtít - místo aby mu umožnily si zařídit, co on sám chce), stejně tak jako do zastánců tohoto nebezpečného trendu.
          • Ty jsi tak roztomilej s tím tvým "otevřeným konceptem". V každé diskuzi s tím prudíš pořád znovu - myslím, že už to všichni pochopili, tak s tím přestaň otravovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit