Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jindra je místní deb.lek.
  • Tak minimalne si dokazal, ze na to ma. Taky treba zabranil moznym podvodum. Kdyby to neodhalil, treba by na to prisel casem nejaky blackhat a bylo by vymalovano.
    Taky si udelal trosku jmeno v security komunite a treba ho casem nekdo najme na penetracni testy.. Hje sak to je ten typek co hackl valve.. :D.
  • A proto Steam nabízí možnost vrácení peněz. Tak přestaň brečet a příště nekupuj hry, které jsou sračkou už podle obrázků :D
  • Je dobré upozornit, že podobný postup (záměrné upravování odesílaných parametrů) je protiprávní (§ 230 Neoprávněný přístup k počítačovému systému a nosiči informací), takže pokud by vás náhodou napadlo něco podobného zkusit třeba nedej bože u vaší banky, pak by vás to mohlo dostat do nepěkných problémů.
  • a komu tim prospel??? Denne bych moh vyjmenovat 1000 cinosti kde se lze nejakou chybou dostat nekam a a tam skodit, at uz ve virtualnim svete nebo skutecnem... a vsichni pak muzou zalepovat diry a vydavat narizeni ktere to znemozni nakonec by to skoncilo ze by se venku v lese sipkove kere obalovali bublinkovou folii protoze by se nekdo moh o trn zranit....
  • Hlavně prosim tě nebreč, nikdo tě EA hry nenutí kupovat.
  • 90 % her na steamu jsou hry které nikdo nikdy nedokončí.
    plné bugů, lagů, chyb... je zcela běžné že každé dva týdny vám hra smaže všechny uložené pozice, sebere všechny předměty které jsou desítky hodin sbírali a můžete začít hrát od začátku.
    jediné o co jim jde je prodat early acces a pak už na to nesáhnout protože oni už své peníze mají
    další kategorie jsou hry jako Subnautica, kde zaplatíte 15 euro ale hra ANI NEJDE spustit a nebo vám spadne po 15 vteřinách hraní. jim je to fuk, hlavně že to pár desítkám troubů prodali ale VŮBEC se nesnaží tu hru zprovoznit.
  • jestli to nikoho nezajímá tak co tu děláš ty? :D
  • *1* Hodný Steam ,hodný Steam .. lehni Puňťo ?... Tak trochu dreněj zchladil nabubřelé nadsamce z valve, kteří přece komunikovat s póvlem nemusí .
  • No je to k neuvereni ale existujou i lidi co se snazi nejakym zpusobem prospet druhym a ne jenom skodit
  • jindra.veliky
    pise se o nem protoze je sucho, normalni lidi to vubec nezajima...a jeho prezdivku kazdej zapomene
  • Programování nebo hackování je v zásadě hodně podobné hraní her. Máš virtuální svět a danými pravidly v kterém se snažíš dosáhnout nějakého cíle. Jenom na rozdíl od her je ten prostor pro realizaci podstatně větší, protože i ty nejsložitější hry jsou značně zjednodušené (což je logické, protože jinak by to nebyli hry, nikoho nebaví roky studovat, aby si mohl konečně smysluplně zahrát). Vlastně je to tedy úplně stejné plýtvání časem jako hraní her, jenom ta složitost je o trochu větší.
  • Krescz
    Bender yo yo bitches!!! *15*
  • Okrem toho, že sa o ňom píše na každej hernej stránke na svete a jeho prezívka sa asi dostala ku každému kto sa len trocha zaujíma o hry (poprípade jeho budúci zamestnávateľ) tak nič.
  • no a? udělám si vlastní Steam, kde bude Blackjack, a děv*y.. vlastně, zapomeňtě na Steam a Blackjack *1*
  • Ja si myslim ze to bral jako "hru"... nekdo si koupi Dark Souls/ass. creed/... nekdo udela tohle :)
  • jindra.veliky
    A co z toho jako pak mel? Tomu rikam plytvani casem *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit