Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kkING

    Snad se to povede, ale Polaci s Archolos ukazali, ze jen remake muze byt uz malo, nebo ne? :-)

  • Gothic je RPG, které jako první začalo podlézat konzolovému ovládání. Bohužel, dnes již normálka. Vetkněte si to tam kam slunce nesvítí.

    • KrPa

      hrozna kravina

    • Lukyz

      Můžeš to prosím trochu rozvést? Vzhledem k tomu, že žádný Gothic až do Arkanie nevyšel na konzole, tak mi přijde tohle tvrzení opravdu zvláštní. 

      • Gulivera84

        Nejspis mysli ten typickej pohyb postavy z her Piraňí, ale to opravdu neni konzoloidni, to proste tak je ! 😎

        • Pohyb a střelba, ta byla úplně tragická, tedy hlavně míření. Vzdal jsem to po hodině a nevidím důvod, radovat se z remasteru.

  • Maxianimal

    Fuj to sem se lek.

    • tak se  nekoukej do zrcadla 

      • Maxianimal

        Humor jako ze školky, dlouho jsem neměl tu čest, díky za připomenutí.

        • Sierra117

          No zatímco tvůj původní komentář je jak z třetí lékařský fakulty :))

          • Maxianimal

            Takže mi chceš tvrdit, že ten trailer vypadá dobře? Povídej, přeháněj, moc mě to zajímá.

            • Sierra117

              Hochu zlatej, klidni hormón. Trailer je mi asi nějak jedno, reaguju čistě na sloh... což jsem doufal že ti dojde. :)

  • zx_spektrum

    Mám pocit, že doufání v skvělý výsledek je asi hodně naivní... ale i tak si nemůžu pomoct. Gothic byl prostě skvělý a citlivě udělaný refresh který by to přinesl novému publiku si určitě zaslouží. Snad to dopadne dobře, aby vznikl i remake Gothicu 2. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit