Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ristoro

    Tenhle blbý názor slýchám už snad 20 let. Líbí se mi, jak plno lidí přepočítává kvalitu her na počet odehraných hodin. Ale že z 2000 hodin nahraných ve wowku je 1000 hodin zabitých běháním po otřesných prázdných lokacích, na to už nikdo nehledí. 

    Kvalitní singleplayer hra i na "blbých" 15 hodin je úplně jiný zážitek, než 100ky odehraných hodin v nějaké MP hře. Hlavně to je snad nejstarší výmluva lidí, co hry kradou na torrentech - Když to nemá MP, tak proč bych to kupoval, že? :)

  • to nebude COD aby to bylo na par hodin

  • unicz

    No EA je spíše vydavatel, nikoli vývojář 😉

  • KrPa

    hra rozhodne nebude jen na par hodin, dlouha bude stejne jako W3 a navic uz pracuji na multaku

  • Delinom

    Sakra, ShadowRun, hrával jsem kdysi s partou adepta... úžasné RPG... a úžasné bylo v tom, že bylo v partě lidí... Rigger si řešil sondy, já pořád počítal jak vůbec fungovat atd.


    A víš (promiň, že tykám) to nejhorší tady? Absence toho multiplayeru a toho, že hra je koncipovaná pro jednoho. Prostě si neuźijeś ten feel te party která spolupracuje.


    O Vampire se ani nebudu vyjadřovat, jako mistr ČR ve Vampire: the etternal struggle, tedy karetní verzi VtM ;-)

  • Delinom

    Nechápu ten hype kolem CyberSrandy....  ano bude to a (snad) dobrá single player hra ale... hmm... SINGLE PLAYER. Takže zabaví na pár hodin a pak? Nuda, repetetivnost, prostě nic. Hlavně podle všeho nebude ani punishing a ani nenabídne nic jako multiplayer.


    Za menší cenu kdysi vyšel např. Mordheim a to byla panečku hra, brutální v singlu, těžká v multi a přitom nestála na multi.


    Tohle je od počátku cyberpunk klon zaklínače, který chce být Daikatanou v tom, kde Daikatana nebyla.

  • derkel

    Jaká hra bude si představím podle her , které už studio udělalo, nezajímá mě kolik a co tam bude, ale ten feeling kterým je nasáklá každá jejich hra. Znáte to, Larian má svůj styl, Blizzard má svůj styl, EA.. můžume pokračovat, no a CD Red mě baví, dělají vyjímečné hry ,ale nikdy to není láska úplná, něco a nevím jak to popsat, mi tam vadí, pochybuji že Cyber bude jiný, proto se těším na Dying Light 2, snad bude letos.

  • Já se na Cyberpunk těším strašně a doufám, že si to užiju. Mám k tomu spoustu důvodů: kdysi jsem to hrál s partou pár lidí, když ostatní jeli Shadow Run, četl jsem snad vše aspoň trochu načichlý kyberpunkem, věřím CD Projectu ohledně příběhu. I když se mi z trailerů pár věcí úplně nezdá tak vím že některé věci rád odpouštím. GunPlay ve VtM Bloodlines by strašlivý ale i tak ti hru miluji a nemám tušení jak se chovají auta ve skutečnosti a natožpak ve hře. Těším se ale jsem nohama na zemi. Cyber, punk, neony a Neo jsem jediný věci co v životě potřebuji

  • CP77 to mám stejně , těším se , ale držím se nohama na zemi , už teď se mluví o dost velkém one day patchi a ze je hra v dost špatném technickém stavu , nemluvě o crunchi , což ale hold už k tomu asi patří.

    Každopádně má nejočekávanější hra byla dying light 2 ( a to nějak nemusím zombie hry) a dokonce jsem i věřil ze CP77 předčí.Bohužel vyhození Avallona a to ,jak se o hře už dlouho dobu mlčí ,mě dost znepokojuje.

  • MrDonut

    Ghostruner vypada zajmave, ma atmosferu, ale z ukazkek to na me pusobi presne tim, co Patrik naznacil na konci clanku. Ze by tomuhle dilku konkretne u me brzo dosel dech. Ten gameplay vypada sice zabavne, ale pusobi to na me jednotvarne a myslim ze po par hodinach by me to nemelo co nabidnout.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit