Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemělo být v uvozovkách spíše to demo? :-)

  • Corvus

    Za mě v říjnu:

    Baldur's Gate III ea (již koupeno/nainstalováno), Aquanox: Deep Descent - limited edition (objednáno), Remothered: Broken Porcelain- předcozí díl byl výborný horor. kousek, Watch_Dogs: Legion (koupená sběratelka)

    Amnesia může překvapit a Partisans budou dokonce s českou lokalizací. Remothered bude pecka, už předchozí díl měl status na Metacritic's #93 Best PC Game of 2018.

  • Kabutops

    zkuste si "sehnat" demo a uvidite...

  • 0tecFura

    Aha. Díky za info

  • Kabutops

    hrál jsem to cca 20 minut a zbavil se toho... pro fanouška dvojky to bude kekel, ale nemohu mluvit za všechny... graficky nevidím se druhým dílem rozdíl (což mě nevadilo), ale hratelností to připadá, že to mělo být původně na mobily... Stručně postavy mají v základu 2 třídy, a pak univerzální 1 ze 6 tříd, změnil se i mechanika útoku, kdy máte utok na 1 nepřítele a s větším rozptylem, sbírání materiálů a crafting, a monstra jsou trapně dětinsky roztomilá... singl se dá, ale je to takový anthem 2020...

  • 0tecFura

    Hrál někdo ten torchlight 3? Čtu na to hodně smíšený reakce. Někdo je nadsenej, někdo říká, že to je kravina a že je na tom az moc vidět, že to mělo být původně MMO. 

    Ma ta hra pro mě jako singlplayer hráče smysl? 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit