Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw

    Tak od ledna jsem čistil poctivě backlog, ale vidím, že od března začíná nová herní sezóna.

    Thaumaturge - vypadá dobře. Škoda, že není lovecraft tematika. Classified - úplně jsem si vzpomněl na Silent Storm. Outcast - nikdy jsem nehrál, ale pamatuju, jak se mi to kdysi líbilo v Game Page. Alone - pekne, ale atmošku prvního dílu to už nikdy nebude mít. Ronin - zase exkluzivka... 

    Horizon a DD je povinnost.

    South Park překvapeni. Ani jsem o tom nevěděl.

    • Na Horizon se taky těším, jsem zvědavý kam se to posunulo a jestli port na PC nebude vypadat zastarale a mít zastaralé herní mechaniky, jak mi tu v komentářích bylo sděleno že u portů PS exkluzivit bývá zvykem 🥲😄

      Asi zkousnu i kdyby to opravdu bylo zastaralé jelikož se na to velmi těším 🙃

  • 19. 3. Vychází Stardew Valley 1.6 Nová aktualizace obsahu přinese do hry novou farmu, nové úkoly a spoustu dalších věcí. Jako obvykle u ConcernedApe, zdarma.

  • moryk87

    8.3. Unicorn Overlord

    To si zaslouzi taky zminit...

  • Já se těším na tu Millennii. Civka 6 mě leze krkem a štve mě i ta infantilní stylizace. Snad to bude stát za to.

  • Nic zajímavého 

  • jurb83

    Ten France 44 som mal moznost vyskusat, je to velke sklamanie... Kto cakal x comovku, bude sklamany.

    • Za mě to není špatný, hrál jsem demíčko jedný mapy podle který těžko soudit celou hru. Ale je pravda že z toho dema mi to přišlo chvílemi nemastný neslaný. Trochu jsem doufal že z toho bude víc cítit Commandos, ale co už ... vyzkouším až bude ve výprodeji.

    • Lukyz

      A proč? Mě to naopak příjemně překvapilo. Snad jen, že mapy budou ve finále větší než v demu, ale jinak velká spokojenost. Líbí se mi větší počet AP, že člověk udělá i víc akcí než že popojde o metr.

      • jurb83

        Mapy su velmi male, a nie je tam moc moznosti ako postupovat. Nekonecne vlny nepriatelov, nemoznost aby ti umreli tvoji vojaci je tiez na povazenie. takticke je to asi ako pexeso z mojho pohladu. 

  • lito

    DD2 jediná vážná konkurence k FF VII. Letos japonská dominance!😍

    • Nějak nerozumím tomu co hráče na japonských hrách tolik fascinuje 😄 Dragon's Dogma 1 byla příšernost, ze série Final Fantasy mám rád staré díly dokud z toho nezačali dělat dort od pejska a kočičky (FF XV kde je až přehršel zbytečného obsahu). Mě prostě asi ty věčně bezdůvodně ukřičený animovaný postavičky vadí 🤣😂 Doufám že někdy seberu odvahu zahrát si alespoň Nier Automaratata, jelikož co jsem zjišťoval část příběhu tak by mě to alespoň po oné příběhové stránce mohlo bavit.

    • uher

      Jako každej jinej rok...

  • jindra.veliky

    Budete mít dřívější přístup ke Dragon's Dogma 2? Nebo bude recenze později.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit