Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Pro fanoušky hraní na cestách bych si dovolil zmínit, že 7.4. vychází port Total War: MEDIEVAL II na iOS a Android :-)

 • Proc porad u SW her museji vychazet takove sr**ky, proc se treba neohlasi SW Empire at war 2, Boze co bych za to dal. 

  • Derp_1337

   Proč? Protože doba se změnila a strategie už nejsou tak populární a tudíž tolik nevydělávají.

   Proč? Tipnul bych si, že to bude tím, že strategie jsou pro mileniály moc náročné. Současný mainstream má rád různé druhy FPS (CoD, Fortnite, PUBG, atd.) nebo nenáročné (akční) adventury.

   • Ale vzdyt kvalitni strategie vychazeji porad, napr. Total war WH2, Age 4, Stelaris, jen svet SW, ktery mam rad je mrtev a znam spoustu hracu co maji podobny nazor, osobne si myslim, ze prava na SW, kterer ma Disney jsou tak drahe, ze to nikdo nechce delat. 

    • Derp_1337

     Stellaris je grand strategie od Paradoxu. Paradox se zaměřil jenom na určitý segment trhu a toho se drží. Ačkoliv fanboys nedají na Paradox dopustit, tak pro mainstream jsou ty grand strategie až moc komplikované.

     Age 4 vyšlo v roce 2021. Age 3 vyšlo v roce 2005. Age 2 v roce 1999. Tobě přijde vydání 2 her za posledních 20 let jako nějaké závratné tempo???

     Bohužel v posledních letech je v kategorií strategií jedinou stálicí herní série Total War. (Press F to Pay Respect).


     Samozřejmě občas vyjde nějaká úspěšná strategie, ale to je spíš taková vyjímka a není to zrovna často opakující se jev. (Např. XCOM2, Civ6, Starcraft 2, Homeworld: Desserts of Kharak, Battlefleet Gothic: Armada, atd.)

 • Morraw

  Vypadá to na bídu až do září, ale aspoň doženu resty a bude čas i na Indie věci, třeba momentálně Weird West.

 • Gulivera84

  Celkem bida ne....samy takovy meh...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit