Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Někdy Jedi první díl super jen, mohlo to vyjít dříve koneckonců ( téměř 4 roky je docela hodně)! a ještě neodladěné na pc :/  Amnesia Bunker bude zajímavé... System Shock remake ?? no uvidíme originál neznám a trailer nepřesvědčil napsal bych že jen houšt. Jenže když člověk hraje hry zpětně z 2020-2022 tak si nemůže moc stěžovat - Zatím dopařeno asi tak 5/15 😀😛

  • swens

    Osobne sa najviac tesim na full release (out of early access) Darkest Dungeon 2 :-)

    Kazdy ale podla svojej chuti a prajem vsetkym peknu zabavu!

  • Derp_1337

    A ten Bioshock RMK už fakt vyjde a nebo to zase odsunou??

    Po těch letech odsunování jsem přestal očekávat, že to někdy skutečně vydají.

    • Myslíš System Shock remake? To byla i moje první myšlenka, když jsem ho viděl na seznamu. Četl jsem nějaká vyjádření backerů, co mají EA a prý se to z vývojářského pekla vrátilo ve slušné formě. Videa vypadají taky solidně. Ale stejně uvěřím, až to bude opravdu venku a zhodnotí to víc lidí.

      • Dag0

        Demo se hrálo suprově bez technických problémů. Jen ta AI kyborgů mi přišla trochu brutálně nastavená, kdy hned na první dobrou sem dostal tečku z otočky. Něco jak v Black Mesa, tam ta AI na normal byla taky docela neomylná

      • Derp_1337

        Jo, sorry, myslel jsem System Shock Remake. Díky

        • Jack1947

          Ten gameplay v trailru je docela hroznej😵😵‍💫

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit