Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Capes - 29.5. taky vypada zajimave

  • Právě jsem dokončil rest v podobě A plague tale requiem a mám z toho rozpačitý pocity 😄 ačkoliv byl endgame okay, tak mě z nějakého důvodu nechal lehce chladným a spíše mě příjemně potěšilo že je celá hra vlastně metafora na drsné souboje s nemocemi v běžném životě kde člověk nemá moc šancí ale vždycky se snaží pokračovat dál 😌 každopádně jsem nějak nepochopil proč ta hra byla tak zbytečně dlouhá, hodně obsahu působilo jako zbytečná vata. Grafika krásná, dabing super, hudba dobrý nadprůměr.

    No jelikož mám nyní rozporuplné pocity z Plague Tale, tak se ještě dorazím Indikou která se už instaluje 😁 alespoň z demíčka mám ale pocity že se bude jednat o pozitivní rozpačité pocity vzhledem k tomu jak bizarně a surealisticky působí 🥲

    U tý Senuy mě mrzí že se úplně vybodli na sběratelky a fyzické edice.

    • Smegma

      Plague mělo tak katastrofální a triviální gameplay, že vůbec nechápu ty vysoký hodnocení jaký to dostávalo. Ty byly fakt úplně mimo.

      Jen za příběh nemůžeš automaticky pálit takový hausnumera do recenzí, když by mělo být nedílnou součástí i to jak se to hraje...

  • jindra.veliky

    Blbej měsíc... naštěstí jsem teď koupil Dragon age inquisition na steamu za 6 euro

    Snad jen to hellblade 2 vypadá zajímavě, ale mám z toho pocit že nás čeká kauza o tom, že má hra 5-6 hodin a z toho půlka cutsceny :D 

    • Jak píšu výše, přestože jsem u plague tale 2 zažíval grafický orgie, tak délka hry lehce přes 20 hodin mi přišla hodně přes čáru 😄

      Takže raději 5-6 hodin herní doby když se bude jednat o unikátní měnící se prostředí a zážitky než jako v případě plague tale opakování těch stejných herních mechanik do zblbnutí a občas až na nervy jdoucí přehnaného ždímaní emocí 😃 což u Hellblade 2 snad doufám nehrozí.

  • Derp_1337

    Květen vypadá zajímavě. Hellblade 2 a Homeworld 3. Mám chuť na nějakou pořádnou strategii, tak snad to vývojáři Homeworldu nezbabrali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit