Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BTW.... na UBI je ohlasen remake SpC od Ubisoft Toronto

  • uher

    Únor bude nabušený ještě víc.

    • Corvus

      Dying Light 2: Stay Human, Total War: Warhammer III a Elden Ring. A v březnu a dubnu se pojede z vesela dál: Elex II a STALKER 2: Heart of Chernobyl! Už aby byl duben! :-) I kdyby do konce roku nic nevyšlo, je mi to naprosto jedno. Vlastně ještě VELMI nadějně vypadá Atomic Heart. Letos už by mělo konečně vyjít. No a jsem samozřejmě (jako asi každý) zvědavej na Starfield od Bethesdy.

      • Maxianimal

        Jsi asi jediný, kdo věří, že Stalker vyjde letos. A to ještě v dubnu. 😉

        • Derp_1337

          Tak už je tady leden a zatím žádná zpráva o odsunutí. Kdyby ten termín nestíhali, tak by to přece měli poznat několik měsíců dopředu, ne??

          • Maxianimal

            Oh my sweet summer child. Copak si nepamatuješ, jak to vypadalo se všemi předešlými Stalkery, ale hlavně tedy SoCh? Já ti říkám - Stalker určitě v dubnu nevyjde. Dělám si screenshot, připomenu se :)

            • Derp_1337

              Hehe

              Tvé argumenty jsou pádné a já ti věřím... ale tajně doufám, že nás vývojáři pozitivně překvapí 😇

  • JohnyTheZik

    "tedy alespoň pokud jste počítačoví hráči nebo pokud máte kliku a vlastníte PlayStation 5."

    Spis Switch, ne? :D Na PS5 vychazi jen znovu Uncharted, to neni zrovna tahak.

  • Zapomněli jste na King Arthur knights tale

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit