Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mnoho hráčů se těší na novou Victorii, mě teda dvojka úspěšně minula, vždy jsem hrával raději EU a později CK2. Ale trojku určitě vyzkouším – tak po roce patchů a oprav :) 

  • Marines

    No hurá, tak konečně vydají Vic III. , čekal jsem dlouho, ale jak se vydání blíží, blíží se i Paradoxí potíže - hra se snad vyhne syndromu Imperátora (!), a snad bude více odladěna, než poslední vydané DLC k HoI IV. kdy si sice Paradox uvědomil, že existuje dX 11, ale zapomněl, že v DLC "Jen krví" ho nemá! Takže přeji k narozeninám Vic III. hodně prodejních úspěchů a kupu dalších DLC, ať máme za co utrácet....

  • twicer

    po něm očividně už ani redakce games neštěkne ^^

  • Bayonetta 3! Od oznameni data vydani cekam na odklad a on nikde. Ono to snad skutecne na koneci rijna vyjde. :)

  • michi5210

    8.10.  ještě vychází Asterigos:curse of the stars.To taky vypadá moc hezky,trochu jako zkombinace Keny a Phoenix rising.

  • Derp_1337

    Osobně preferuji původní Persona 5 oproti prodloužené verzi P5 Royal. Royal má totiž dost divný/stupidní konec.

    Vývojáři trochu přepracovali konec z P5, ale tím přepracováním ten konec ztratil logiku. Když člověk nehrál původní P5, tak si řekne, že ten divný konec je typický pro Japonce. Ale lidi, co hráli původní P5, si řeknou, jak to proboha mohli takhle zmršit?!!!

  • když jste uvedli Uncharted, tak bych ještě uvedl Personu 5 Royal, které vyjde na také na PC a dalších konzolích.  Já na to čekám už několik let

  • Carnage666

    Na začátku října vychází ještě Overwatch 2.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit