Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No mě letos bude stačit Hogwarts Legacy a již oznamené Company of Heroes 3. To mě snad do příštího roku zabaví. :)

  • Reeki

    Jediná hra na kterou se těším je TES VI, ostatní je mi šumák včetně všech onlinovek. D4 směřuje také co nejvíce k online hraní l, takže od této hry a tohoto sprofamovaneho studia již nic neočekávám. Jinak až vyjde immortal Empire do twwh3 tak je zase na velice dlouho co hrát. 

  • V půlce roku 2022 psát o tom, co možná vyjde v 2023 nejlépe vypovídá o tom, v jakém úpadku se herní průmysl nachází... a půlka jmenovaných titulu mě ani nezajímá, protože to budou nudné kraviny.

    • twicer

      To jo, nikdy v historii ještě nebyl rok sucha, aby pak dalším rokem vyšlo spoustu hitů. Oh wait.

    • Derp_1337

      Vždy se rád zasměju názorům lidí, kteří mají doma věšteckou kouli a z ní se roky dopředu před vydáním dozveděli, jak která hra bude dobrá a nebo ne. 😂

      • Věšteckou kouli nepotřebuji, stačí si pamatovat slovo "Ubisoft". A fráze "inovativní otevřený svět", "soulslike", "engine hry je dokonalý pro všechny, i když původně byl tvořen pro X-Box" jsou také dobrou nápovědou pro zatvrzelého PCčkáře, že má ke hře přistupovat obezřetně.

        • Derp_1337

          Tak nikdo netvrdí, že Ubisoft dělá generické hry, které ničím nevybočují z průměru a pořád jsou o tom samém.

          Ale tady jde o to, že OP napsal, že půlka titulů budou nudné kraviny. Budeš se asi divit, ale většina zmíněných her s Ubisoftem nemá nic společného.

      • Na to nepotřebuji kouli, ale stačí sledovat letitý sestupný trend. Samozřejmě se můžu mýlit a nic bych si nepřál více, ale v tomhle si celkem věřím. 

        • Derp_1337

          Tady nejde o nějaký sestupný trend, ale jde spíš o to, že většina starších hráčů se pro hraní už nedokáže tak nadchnout jako v mládí. Proto taky mají takový dojem, že ty novější hry už tolik "nebaví". Ale to je jenom subjektivní iluze.


          Taky mám spoustu hezkých vzpomínek na dobu, kdy jsem začal hrát a člověk má dojem, že každá hra co hrál, to byl super zábavný hit. Ale realita je trochu jiná. Když se k těm hrám v současnosti vrátím, tak jenom nechápu, jak jsem se mohl u takových blbostí bavit. Prostě v tom mládí člověku přišlo zábavné skoro všechno... ale jakmile člověk dospěje, tak se ten vkus obrátí a zabaví opravdu jenom máloco.

          • To je určitě taky pravda a rozhodně to na sobě pociťuji. Přesto na svém tvrzení trvám, nutně se to nevylučuje.

          • 0011

            Je to taky zkušenostmi, kdo hrál např. první Call of Duty bylo zjevení, poslední je pro něj přinejlepším jenom solidní hra, ale pro mladého hráče může být zjevení. Ve svých 37 se pořád u her bavím, ale za poslední roky se povedlo akorát Breath of the Wild že jsem se cítil jako by mi bylo znovu 15.

            • Derp_1337

              Jo, člověka baví první CoD , které hrál. Možná i to druhé... Ale rozhodně ho nebude bavit 20 dílů CoD v řadě za sebou 😂

  • Morlang

    Moje sucho letos naprosto s prehledem zazehna Hogwarts Legacy a Spiderman pro PC

    • Sierra117

      No.. spiderman i na nejtěžší obtížnost má sotva 20 hodin :) to není zas tak velká žízeň asi :)

      • Morlang

        Jestli tam je free roam, ve kterym muzu swingovat nonstop mezi mrakodrapama tak me to zabavi urco dele 😁 a 20h mi prijde nerealne, mozna myslis jen main story? Pak je tam jeste ta druha hra a to samozrejme nezminuju svoje obscese jako jsou Rocket League, Tft, Hunt a indie jednohubky 😁 tech poslednich je nekonecno.

        Ale cas cave dwellvera se vskutku naplnil, bo za par mesicu budu parit hru Fotr asi nonstop 😁

      • Maxianimal

        Né každej je cave dweller co má čas 8 hodin denně smažit :)

        • Sierra117

          Díky za info, doufám, že budeš po ruce i příště :)

          • Maxianimal

            Jasně, kdykoliv k dispozici.

  • 0011

    Za mě nová Zelda je nejočekávanější hra, ale těším se i na "NASA punk" Starfield, i pokud to bude jenom "Skyrim/Fallout ve vesmíru". No Man's Sky je sice super ale osobně mi už vadí rogue-like/lite/whatever i když i ve Starfield čekám u vedlejšího obsahu podobnou kulišárnu, hlavně aby na tom nebylo postavené hlavní jádro hry, zatím to vypadá že ne.

  • KIMCID

    STALKER 2 určitě nedá rok 2023

    • Maxianimal

      To je bez debat.

  • Stačí zrecyklovat predikci na rok 2021 a řekl bych že s velkou úspěšností dostanem seznam her na rok 2023. Pochybuju o tom, že vyjde byť jen polovina her, které aktuálně mají datum vydání na rok 2023. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit