Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chybi tady asi to nej a to je Lies of P. 

    • Mně na seznamu spíš chybí Under the Waves, které má vyjít 29.srpna.

    • Carnage666

      To vychází až v září.

      • Fakt? Tak to se omlouvam ja jsem mel za to ze 18.8. :( tak jeste mesic cekani

        • Carnage666

          Mám pocit že tam byl právě odklad no. Taky z toho nemam radost.

  • MalyZeli

    Tak skoro určitě zkusím Baldurs Gate 3, a docela zajímavé je i to Immortals of Aveum. From Soft mě nezajímá, a viděl jsem záběry a komentář od Yong Yea na Armored Core když měli šanci si to na pár hodin zkusit, a on byl sice dost pozitivní, já ale moc ne... 

  • Carnage666

    Rozhodně Blasphemous 2, nikdy mě nezajímal pixelart nebo metroidvanie ale na začátku tohohle roku jsem zkusil jedničku a nemohl jsem se od toho odtrhnout, dohráno 2x na všechny achievementy takže dvojka nesmí chybět. Pak taky žeru skoro všechno od Fromsoftware ale Armored Core vynechám, gameplay mě nezaujal.

    • uher

      Tak to teda od From Software v žádném případě skoro všechno nežereš, když tě nezaujala značka, která je s nima už od prvního Playstationu. To bych spíš řekl, že naopak většinu jejich her nežereš 😀

      • lito

        mecha žánr je niche obecně a v ČR niche na druhou. I kdyby to dělal CDP, tak o to v ČR nebude zájem. Jinak  jako fanda Evangelionu se těším, až si vytvořím svoji EVU a budu bruslit :).  

        • Derp_1337

          Proč zrovna bruslit? Tahle reference mi nějak uniká.

        • uher

          Co je to niche?

          • 0011

            Niche, čti "nyš" původní smysl se trochu  změnil, dřív to znamenalo specializovanou část trhu pro úzký okruh zákazníků, to zůstalo ale dneska se tím spíš zdůrazňuje to, že produkt nemá moc potenciálních zákazníků. Niche je nika tzn. výklenek ve zdi a původní význam byl výklenek na trhu, česky myšleno díra na trhu. Jinak bohužel lito má pravdu, mecha je niche, v anime tolik ne, ve hrách je to jasné a nás stavitelů gunpla modelů je jak šafránu.

      • Carnage666

        Proto jsem napsal "skoro" 🙂

        • medveddd

          Jo no, jak se odvažuješ nazývat fanouškem jejich her, když tě od nich baví všechno kromě jedný deset let spící série.

          • uher

            Jak víš, že ho od nich baví všechno? 

            • medveddd

              Umím číst myšlenky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit