Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
  • Jack1947


    Za mě jen

    Fast & Furious Crossroads

    Horizon zero dawn

    Možná Wasteland3 a určitě Serious sam reboot jsem zvědavý( nebo prequel ?)

    Jo a samo Total war.Troy když to bude vlastně zdarma :D

  • Jack1947

    Taky jsem si to myslel no... ale kdoví.

  • Coffin.Corner

    Řekl bych, že redakce Games má nulový vliv na to co se bude v reklamách Tiscali.cz zobrazovat. Krom toho se může člověk od člověka lišit. Alespoň u mě, zkusmo, v prvních třech videích byla každá reklama jiná. 

    A teď mě omluvte, jdu si koupit dámské vložky... :D

  • Jevo83

    Ako pise kolega, pointa je v opakovani tej istej reklamy. Pri prvom videu standardne cakam a potom skip, pri druhom som sa pousmial, pri tretom pozeram ze zas? Pri stvrtom mi to uz islo na nervy a pri piatom som to vzdal a uz len vyskusal co sa zacne diat pri pokuse prehrat zvysok.... reklama je jedna vec, ale 9x po sebe to iste je psycho, vysledok bol ze som clanok nedocital a videa nedopozeral. Youtube ma tiez reklamu vo videach ale je limitovana na par sekund a strieda sa, pocas niektorych kampani ako Wolt tiez sice kazde druhe video, ale nie kazde a hlavne 5 sekund a skip...15 sekund cakania je extremne vela, ked ides pozerat 9 videi po sebe

  • Hidden

    Pointa neni, ze tam je reklama. Pointa je, ze je tam stale ta sama a v nadmernem mnozstvi (u kazdeho videa), coz ctenare vyzene ze stranky na youtube a to i pro priste, jakmile nejaky takovy souhrn s videi uvidi. To asi neni zrovna efekt, o ktery redakce stoji. ;)

    Jinak k clanku - podobne mesicni souhrny o vychazejicich hrach v teto forme rozhodne vitam. :)

  • LiarForHire1

    Žijou z reklamy, zbytečně se tady nad tím pozastavuješ, nic není zadarmo.

  • Jevo83

    Prosim vas games.cz.... v clanku je vnorenych 9 videi k nadchadzajucim hram. Vysvetlite mi, preco KAZDE zacina tou istou reklamou "nazdar bratia, v Praze ted..." a prvych 15 sekund je povinnych? To je 135 sekund sledovania tej istej reklamy dookola. Co ma ma motivovat si tie videa hier pozriet u vas a nie na youtube? Keby som ich mal vsetky pozerat u vas tak sa z toho zblaznim ako hlavny zaporak Far Cry 3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit