Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Od:  Mňamdopiči

    Komu: Václav Pecháček

    Vec: Poďakovanie

    Milý Vašek,  

        dovoľ mi prosím touto cestou formálne vyjadriť môj obdiv k Tvojmu remeslu a poďakovať za skvelý článok.


    P.S. Určite si požiadaj o zvýšenie platu, zaslúžiš si.


  • Anon-ym

    Slovanský Ted Lasso řízlý s erotickými povídkami z Vaškova šuplíku. Toho chci víc a to mě fotbal vůbec nezajímá.

  • Ghillie

    Vašku, teba dokazem citat nonstop:) skvele!

  • Psychotic

    Pan redaktor by měl psát povídky 🙂

  • More!

  • Psychoq

    pani, zalozil jsem si ucet abych pochvalil tenhle clanek 🙂, skvele

  • Sgt_Buckminster

    Kdybych si musel vybrat mezi třetí sérií Teda Lasso a pokračováním tohohle článku, musel bych se hodně dlouho zamyšlet 👏

  • Stephano

    Dnes vyšel také Franchise Hockey Manager 9. Out of The Developments se  zlepšují se každým rokem. Jejich vlajkovou lodí je Baseball, kdyby měl někdo zájem. 

    https://www.ootpdevelopments.com/

  • ZOLLINO

    ja se priznam ze sem nikdy futbalovej manazer nezapnul a asi ani nezapnu, ale jako dost mne zajimalo jak to skonci s tou asistentkou... jestli by nebylo jednosussi si udelat vlastnej futbalovej tym, jako.

  • Stephano

    Poslední roky začínám vždy za nezaměstnaného, je to větší výzva. :) Momentálně jsem se dal do CSM, ale k FMku se určitě dostanu. Zatím jsem vynechal od roku 2012 jen ročník 2020. Ideální hra na Kontrapresink :) Už se moc těším na Letsplaye Crusader Kings III s módy nebo bez. Hru o trůny jsem zatím neviděl, chystám se nejprve na  Rok draka. Jinak CSMko natáčím každý týden po svou přezdívkou na YT. Managery jsou   životní styl. :) Hodně se povedl nový basketbalový.  Zatím to vidím na půlhodinové  až hodinové LP, ale do toho všeho ještě natáčím retro. Dobrá práce Vašku. :) Jako vždy. A díky za knižní doporučení ohledně fotbalu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit