Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a to bude mít jako každý jeden život, nebo jak zabráni tomu, aby se neseběhla banda trollů a neustálým nabíháním na smrt to nepoložili za první odpoledne?
    • Nechci bejt zlej ale myslím,že bychom se na tom s kámoši vyřádili : *1* *1* *1* *1*
  • Tak paráda snad is hoděj 60 euro za základ hry 30 euro za season pass a pak to chcípne a prachy v pr*eli *1*
  • Hrál jsem uzavřenou alpha verzi a musím říct, že to lidi stejně omrzí dřív než vyčerpají životy, takže je to jedno :-) Je to vlastně hra na babu. Čtyři příšery honí jednoho člověka co před nima utíká s baterkou v ruce. Nic víc :-) Tady je gameplay https://www.youtube.com/watch?v=lMsyiYa002o
    Omlouvá se, to že se seká stream jsem zjistil až když jsem video nahrál, ale znovu jsem to v plánu hrát neměl. Obrázek si z toho ale udělat můžete :-)
  • Morraw
    Mi se to líbí. Zajímavý experiment. Určitě to bude vyžadovat jiný přístup hráčů, a ne si ji slepě koupit měsíc před koncem a pak nadávat. Ale jestli se to povede, tak ostatní budou mít jedinečný zážitek.
  • fallanga
    Nápad to není špatný, ale nebude to fungovat. Na hru se rychle zapomene.
  • Pak by se možná cena hry měla snižovat s počtem globálních životů. Taky je možnost globální životy ukazovat veřejně, přičemž se hráči mohou rozhodnout zda do toho jít a nebo ne. Nebo budou globální životy tajit a budou si hrát na spekulanty, tedy budou pořád globální životy prodlužovat, když očekávají vysokou hratelnost a když hratelnost začne klesat, tak globální životy srazí dolu. Ještě by hru mohlo zachránit to, že pokud nestrůvry světlonoše dopadnou, tak se jim nějaké ty globální životy vrátí. Potom bych to viděl jako celkem reálnou hru, kdy velké množství trollů budou sem tam vyvažovat skupinky schopných hráčů. Nicméně: Možnost navždy skazit hru ostatním = Trolloland
  • del0
    Jasně, chápu. Vše dobré už bylo vymyšleno, zbyly jen kraviny.
  • Je to jejich obdoba EA multiplayer serveru, kdy je po roce vypnou.
    • A marketinguju to stylom Apple.
      It as a feature!
      • Muzu vedet, co to meles? Applu muzes zazlivat spoustu veci, ale urcite ne kratkodobou podporu...
  • Jack1947
    Seems so legit... to me *5*

    Hmm, tedy nevím nevím to je trochu riziko v dnešní době nestačila by jen permanentní smrt? ugh.
  • blbost...uz vidim tych trollov co nevedia co s peniazmi a hru zakupia len aby tam umierali a znizovali globalny pocet zivotov...to je ako kupovat si auto a predajca vam povie ze po tom co tato znacka aut najazdi x km sa zamkne a uz si nezajazdite :D
    • Takže je to taková Alfa Romeo, která se ti po pár kilometrech pokazí.
    • XorxoxTalarius
      Takze takova herni varianta tiskarny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit