Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to jejich obdoba EA multiplayer serveru, kdy je po roce vypnou.
    • A marketinguju to stylom Apple.
      It as a feature!
      • Muzu vedet, co to meles? Applu muzes zazlivat spoustu veci, ale urcite ne kratkodobou podporu...
  • Hnisavec
    nový Batman PC verzia prišiel skôr s týmto nápadom *15* *15* *15*
  • A uplně nejvíc budou nadšeni hráci kteří hru zakoupí a po instalaci zjistí že globalní životy byly mezitím vyčerpány :-D.
    • Super napad. Urcite to bude mat velku predajnost:) ako ne diky:) Ako pokial si teda hru nekupim hned tak ak tomu dobre rozumiem tak uz si ju nezahram:) chcel by som toho dealera co maju autori hry. Musi mat kvalitny matros:)
  • Prophet
    Takže si koupím hru, která se jednoho dne nadobro uzavře a už nepůjde hrát..................
    Doufám, že se tenhle re*ardovaný nápad neuchytne
    • kalosaper
      A co takhle vsechny MMO hry? Tenhle "napad" se uz jaksi uchytil. Jinak to zni jako variace na tu kostku od Petera Molyneuxe. Ta taky byla omezena poctem dilku a mela mit velke tajemstvi na konci.
      • Keby to bolo obmedzene povedzme, hra pojde hrat rok a potom sa vypne tak ok. Ale obmedzenie na to kolko hracov zomre je naozaj retardovane, lahko zneuzitelne a hlavne nemam istotu, ze ked hru kupim tak ju budem moct hrat aspon tak dlho aby sa to oplatilo. Pri MMO sa vie vacsinou dopredu kedy konci, a v tej dobre je uz aj tak vacsinou f2p. ALe kupit si hru a zistit ze na druhy den ju nemozem hrat lebo zomrelo prilis vela hracov?Wtf?
  • blbost...uz vidim tych trollov co nevedia co s peniazmi a hru zakupia len aby tam umierali a znizovali globalny pocet zivotov...to je ako kupovat si auto a predajca vam povie ze po tom co tato znacka aut najazdi x km sa zamkne a uz si nezajazdite :D
    • Takže je to taková Alfa Romeo, která se ti po pár kilometrech pokazí.
    • XorxoxTalarius
      Takze takova herni varianta tiskarny
  • Hrál jsem uzavřenou alpha verzi a musím říct, že to lidi stejně omrzí dřív než vyčerpají životy, takže je to jedno :-) Je to vlastně hra na babu. Čtyři příšery honí jednoho člověka co před nima utíká s baterkou v ruce. Nic víc :-) Tady je gameplay https://www.youtube.com/watch?v=lMsyiYa002o
    Omlouvá se, to že se seká stream jsem zjistil až když jsem video nahrál, ale znovu jsem to v plánu hrát neměl. Obrázek si z toho ale udělat můžete :-)
  • Genialne sebevrezebna taktika=D
  • a to bude mít jako každý jeden život, nebo jak zabráni tomu, aby se neseběhla banda trollů a neustálým nabíháním na smrt to nepoložili za první odpoledne?
    • Nechci bejt zlej ale myslím,že bychom se na tom s kámoši vyřádili : *1* *1* *1* *1*
  • Tak paráda snad is hoděj 60 euro za základ hry 30 euro za season pass a pak to chcípne a prachy v pr*eli *1*
  • fallanga
    Nápad to není špatný, ale nebude to fungovat. Na hru se rychle zapomene.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit