Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Demo" dohráno. Jsem velký fanda buildových her (Douk, Blood, Shadow Warrior, Redneck Rampage a další), takže se ani nebudu snažit vypadat objektivně, ale zatím takhle. Pamětníkům by fakt nemělo utéct.

    Dobré:
    -Spousty skvělých kulturních narážek, obzvlášť pro staromilce. Na každém rohu je nějaký maličký detail, co když už nepobaví, tak alespoň potěší. Hodně styl DN3D. Na každé mapě několik desítek tajných míst, easter eggů apod.
    -Moc pěkná grafika, vymáčknout tohle z 20 let starého engine je paráda, hra je prostě "cítit" příjemně, člověk je hned zpátky v 1997 s pěkným kabátkem.
    -Klasický zuřivý gameplay, co známe z těch výše zmíněných her. Moře krve, zbraně co mají charakter, celé se to prostě hrozně příjemně hraje.
    -Parádní hudba.

    Špatné:
    -Zatím fakt kratičké, malá variabilita nepřátel/zbraní, protagonistka zatím až na pár hlášek nečekaně tichá. Ale to se tak nějak od dema čekat dá.
    • Odulin
      Díky za info. To by se mělo aspoň zkusit. Buildové hry jsem miloval. :)
  • klidně bych to zapařil.. ale za 20 E? Hoši....tak takovej magor zatím nejsem. *12*
    • Já nápodobně tak napůl,tohle bych si za tech 20 nekoupil ale kdyby někdo udělal Blood remake,v původním enginu,HD rozlišení,podpora open gl,byl bych rád a i těch 20 bych za to da.l
      • já bych taky bral remake původního blooda (původní blood, duke3d i shadow warior hraju občas dodnes přes nějakou utilitu která to umožní pouštět ve vyššim rozlišení širokoúhle a ovládání K+M) ....a proto jsem neváhal a těma 20E tohle podpořil, recenze na steamu to má super.

        Zatím jsem u toho byl tak hoďku a rozhodně spokojenost, přijde mi že vystihli atmosféru/styl 90kových her.

        druhej důvod proč jsem bez váhání podpořil je že kdo z nás si tenkrát ty hry koupil ....daly mi zadarmo spoustu zábavy a až na gogu jsem si je dodatečně koupil za pár korun, tak teď rád podpořim něco co se na ně snaží navázat a vypadá slibně *4*
        • Jaká utilitka?By mě to zajímalo,chci hrát čatěji stařičký Blood.
          • kdysi jsem používal bloodtc, ale tam myslím nakonec byla snad jen první epizoda. když jsem to s nima vzdal tak jsem si našel bloodgdx, myslim že tam nejdou videa a nelekej se že po spuštění je menu bez zvuku (nevím jak v aktuální verzi, já mám nějakou starší), ve hře jsou zvuky i hudba ok
            • jj, earth2140 jsem tenkrát taky pařil rád, líbily se mi tam jednotky a jestli si dobře pamatuju tak bitky tam byly větší/o víc jednotkách než bylo běžný (v C&C apod). a je fakt že ai tam byla asi dobrá protože na budku jsem dostával rozhodně častějc než u jiných rts *4*
            • Bloodtc si pamatuju,tam byli dvě epizody normálně a ostatní sice taky akorát jen jako samastatný levly.Díky za typy vyskouším,snad to pujde dobře a zapařím jednu z mých nej her z mého (nejen) mládí.Další je Earth 2140,stařičká polská RTS,má dle mě dodnes jednu z nej int. pro RTS té doby,ale v dos verzi.Další verze sice dou spustit ale maj do*ranou umělou inteligenci(XP verze,steam verze a taky gog,tá ji má dokonce o vous nejdebilnější).
              P.S. I LIVE AGAIIIIIIIIIIN !!!
        • jinak díky redakci za tip
  • Tak uvidíme, jestli bude důvod to hrát namísto Brutal Doom. Nakolik tvůrci pochopili o co ve střílečkách primárně jde, o jaké emoce...
  • vypadá to jako doom 2 z devadesátek, sorry jako *11*
    • Taky sem měl ten dojem ale to dle mě ani nevadí,dodnes občas hraju různé wady dooma buť ve verzi brutal mod nebo complex mod.
    • Kompost
      a co ma byt. budes to hrat, nuti ta to niekto kupovat, si cielova skupina? tak nac na to reagujes?
    • Asi tak. 5€ možná, ale 20?!
  • je to GOG, takze to pak urcite bude k nalezeni na netu az to vydaji. Mezitim si dnes vecer s chuti zahraju to demiko, kdyz uz se mi ho podarilo najit ke stazeni :)
  • Jack1947
    Nevím mě tyhle indie "střílečky už moc nelákají žádná dobrá zatím nevzešla co by stála za pozornost i když Duke je Nukem ale stejnak... *12*
  • Já se retru nebráním, ALE má to své hranice ZVLÁŠTĚ co se týká 3D. Když už retro ve třidéčku, tak bych si to představoval např. jak Duke Nukem HRP - je to POŘÁD retro, ale žádný rozkostičkovaný hnus, spíše jak nějaký hodně starý render z 3D Studia Max...
  • Sorry ale Brutal Doom vypada asi o 200% lip :D

    Je ale fakt ze takovou hru by mel 3D realms zvladnout dokoncit. Uz se jim to uz jednou podarilo.
    • JJ, je nepochopitelné, že tolik tvůrců FPS nechápou, co dělá střílečku střílečkou. Nejsou schopní vystihnout pocit ze střelby, pocit z destrukce a celkový feeling. Autor Brutal Doom by měl založit studio a udělat vlastní FPS...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit