Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HDman
    Žádný MP mne nezajímá
  • no cod je konziloidni sra..... ted se karta obraci uz jen ty nascriptovany pady umirajicich nepratel me stvou jesi je nakej duvod si to koupit tak jen proto ze na bf nemate komp jinej neni kdys bf se vraci k zakladu fps jako byly cod 1 a 2... u bf budou i mapy pro skill hrace (dobra dou tam bazuky ale to na hc modu nikomu nepomuze ) kde se bude hrat bez vozidel a mortalu z cod se stala aspon v mych ocich prekombznovana blbost staci dat par killu v rade a uz jen davate vrtulniky co ridi komp (nebo jen strilite) a podobny blbosti ... takze minusy starej engine tahani z hracu prachy za patch 1200 ??? to jim jebe jak by rek strejda ritmus a talsich asi 1000minusu co se mi tu nechce vypysovat a + no 100let starej engine co de na 100let starejch kompech ps sry za chyby :)
    • Walldstein
      Chyby odpuštěny, ale je jich požehnaně..=D
      • a hlavne krom zastaraleho enginu jsi nam tady vlastne nic nezdelil . Jenak tohle video me mile prekvapilo . Nevypada to zas tak marne skoda ,ze neni nejake demo .
        • Walldstein
          aby si odradili potencionální zákazníky? Neblbni...=D
          • a tys to hral ? Ja posledni CoD hral jednicku a od te doby jsem vystridal spoustu jinejch MP her UT ,Quake Fear Combat atd . Nevim proc ,ale tohle video se mi docela libilo . BF styl jde mimo me , tahle serie me nikdy nebavila a ani treti dil skrze graficke pozlatko to nezmeni .
            • ne betu jsem nehral o BFko se opravdu nezajimam a ani mapy ve stylu CoD to nezmenej . Proste me BF styl vubec nesedi . To ze v jedne mape nejsou vozidla neznamena ze v jine zas nebudou . Kdyz budu chtit vozidla tak si dam Armu . BF 1942 a druhej dil me prsote nebavil a trojka dle videi jde presne v tom stylu co se mi prici .
            • no ja hral vsechny cod v cod 2 se da rict ze sem mel i skill zacinal jsem s lop flopem a kafem v klanu .... a od doby MW1 pribejvali jen ty vjeci co me sra.. u black ops se to trochu zlepsilo ale ted to vypadaze se vracej do starejch koleji MW 2 (jo a predpokladam ze si hral betu protoze styl bf se zmenil uz nemyslej jen na rozidla tanky a letadla ... ale jsou tu mapy pro hrace cod .... jako bylo v bete napr metro )
  • Walldstein
    A ještě z jiného soudku, ale souvisí to s tématem..trochu... Do dneška si pobrukuju melodii z BF1942 (a to už je to 9 let co jsem jí rozjel na svém tehdy zánovním "super" PC) stejně jako mnoho jiných kteří kdy přišli do kontaktu s BF a bezpečně poznají ústřední melodii...u CoD se tohle moc říct nedá...ale jak řikám je to OFF jako prase...
    Z CoD si pamatuju vlastně jednu skladbu...Pegasus Bridge, ale tu si nepamatuju proto že by mě ve hře tak uchvátila, ale že podobná melodie se objevuje v Band of Brothers...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit