Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MW3 si poridim az bude ve vyprodeji za par stovek, projdu si kampan a tim to hasne. *6*
    • Kolikrát to ještě napíšeš? Myslím, že 20x už to stačilo.
    • lepší stáhnout :)
      • Mozna ale tak spatne na tom jeste nejsem *5*
        • Nj stahovat hry, je smrtelnej hrich za to prijdes do pekla *1*
  • H4wk
    Najhorsie je, ze ten predrazeny datadisk na MW im budu ludia zrat aj s navijakom :)
    • Predrazeny? http://www.megahry.eu/call-of-duty-modern-warfare-3-pl/
      • Tak pro milovniky polstiny urcite ne *3*
        • Jsem koupil na aukru od provereneho prodejce za 799 a jeste k tomu mam COD4 .. *5* A takovych nabydek tam je.... Treba BF3 je tam za 599!
        • To neznamená že je to jenom v polštině, já osobně mám věčinu polských her a jediný co je tam polsky je manual a obal na krabičce jinak je to but česky nebo anglicky..
        • Mars50
          Na steamu to změníš u MW2 jsem to takhle udělal ale u COD4 jsem to hrál v polštině,ale co dalo se to.
  • c-z06
    Mě by upřímně zajímalo, kdy to postaví na novém enginu. Možná až Okna nebudou podporovat 32-bit aplikace? -.-"
  • Stav predobednavek v USA:
    Modern Warfare 3
    -Xbox 360: 1,719,144
    -PS3: 672,562

    Battlefield 3
    -Xbox 360: 1,072,593
    -PS3: 448,616

    Kurna to bude velke zklamani u mistnich fanousku BF, ktery si snazi namlouvat ze si kupujou uplne jiny styl hry nez CoD. *1*
    • bohužel trh s hrami řídí prakticky výhradně USA a tam se jasně prosazuje značka COD. vedle toho je komunita COD prostě větší.

      Která hra ale bude lepší, je naprosto jasné. Bude to BF3. A proč? Nabídne to co COD a k tomu ještě spoustu dalších věcí na víc. Ač jsem velký kritik BF3 (bety), nemůže se COD obsahem BF3 rovnat a to ani náhodou.
      • Ono dost často platí, že "méně je více" ;)
    • Pocky takže v BF3 se taky střílí ? to snad ne rušim svoji objednavku *1*
  • Ryba9
    Just epic x)
  • Akorat mi nejde do hlavy slovni spojeni Supersoldier + Balanced game, to si nejak odporuje :D
  • Danieledl
    Na to, že to bude dělané na skoro 2 roky starém enginu a na základech skoro 2 roky staré hře, tak dobrý. A až se to udělá na dalším novém enginu, tak to bude mnohem lepší. Letos to asi vyhrál BF3 *4*
    • Mars50
      Na to jak starý ten engine je,tak to vypadá slušně.
    • Grafika neni vsechno, nezapominejme, i kdyz by to uz mohli dat na novy engine... Uz se na MW3 tesim..
  • Uz mi to pride prehnany ... dostavat "streak" body za vsecko a jeste k tomu zadnej reset po smrti? To uz je moc :) kazdej 10 sekund si budou lidi privolavat helikoptery, tanky, nalety, bombardovani a buh vi co jeste *7*
    • H4wk
      holt ked uz nemaju vehicles ako v BF tak musia mat aspon tie streaks nech tam je nejaky ten feeling boja :P
    • Danieledl
      To se jim asi líbí nejvíc, když tam toho bude hodně a bude opravdu střílečka. Bylo by divný kdyby se na nějakým bojošti ve WWII dohodli kolik pošlou tanků teď a kolik potom. Takhle to bude mnohem lepší si myslim, ikdyž ten reset killstreaků po smrti mohli nechat.
  • hm ked to spravne ratam, tak bf3 ma 4 a MW3 o jeden menej :D BF WINS
  • turret ratatata.+100...blablaba,, superpower..+2000...ratatata...blablabla.. turret ratatata.
    A nejlepší momenty když si to vklidku štrádujete po ulici s cigarkem a spadne vam na hlavu raketa :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit