Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě to přijde jako vyložený klon Splinter Cell Conviction - stylem pohybu, kamery a tak (čistě jen podle videa)
  • Do teraz mi nedoslo ako mohli ako J. Bonda zobrat nabuchaneho blondaka s modrymi ocami, ktory je vsetko len nie sarmantny gentleman a sympatak akymi boli najlepsi bondovia {Connery, Brosnan...}, je to skor macho typ do filmu ako Rambo, fakt hrozny vyber. Na hru som vsak zvedavy;)
    • hmm to ja som zase odklon k 'priamociarejsiemu' Craigovi po tych uhladenych gentlemanoch uvital .. serii nezaskodila trochu zmena .. a tak ako mi predtym sedel Brosnan, tak si na neho uz nemozem zvyknut a filmy s nim su skora take parodicke becka .. proste vyrazit dvere ramenom mi pride uveritelnejsie ako polhodiny opilovat laserom s hodiniek Omega klucku od dveri :)
  • Připojuji se ke zdejším Reloaded warezákům a konstatuji po půl hodině hraní, že hra je lineární šunt sloužící pouze k rýžování peněz.
  • ka nevim tak podleme to zase az tak spatne neni ma to dost spad sice je tam hodne video ale ty sceny sou paradni traba te letadlo to je super vec to ruske kde jinde vehre ste ho vydeli??
  • rozmyslam co moze cloveka prinutit zaplatit za takuto sracku.
  • Tak teď jsem měl možnost si to zahrát a zklamání jak sviň. Hodně mi to připomíná WANTED, ale ani zdaleka se to na něj nehrabe co se týče hratelnosti. Je to taková rychlokvaška - grafika hnusná, pohyby nedomrlý, jediný ovládání docela ujde. Po prvních dvou kolech mě to přestalo absolutně bavit. Podle mě je koupě vyhození peněz. Za mě 3/10 *10*
  • po 4 hodkach jsem si rikal ze konec a oni tam panackove dali jeste hodku navic .. takze 5 hodin, z toho tretina video pasaze (po 3 hodinovem Medal Of Honor bude treba nejdelsi strilecka letos COD :) ).. komu se libilo Quantum of Solace tak tohle je uplne presne to same akorat 3th person .. autoshoot je delany trochu jinak nez v Splinter Cellu a nejak zvlast nekazi zazitek .. na nejtezsi obtiznost hodne easy, po dohrani se odemkne jeste jedna tezsi tak treba ta bude lepsi .. tunel jak svina, prakticky neni mozne udelat cokoliv jinak nez chteli tvurci, kdyz chteji aby jste pouzili tuhle zbran tak jinou ani nevytahnete byt ji mate u sebe a o 5 minut je zase k dispozici. zavodni casti (tusim 3) jsou nastesti kratke (az na posledni) a vicemene projit klikatou ulici zatim co kolem vas to vybuchuje .. neni potreba spechat jen nezustat prilis pozadu za pronasledovany .. finalni dohoneni soupere se stejne spusti skriptem po dorazeni do cile .. jinak pomerne stereotyp .. kracis, schovas za prekazku vystrilis panacky .. pak zase presun .. sem tam ti nabidnou stealth reseni kdy nepritel ceka zady dokad ho nesejmes na blizko ale jakakoliv stealth vyusti do presrelky at chcete nebo ne .. zbrani tusim 11 kousku (P99, SCAR, AK47, M1, dalsi brokovnice, M21, dalsi sniperka, mp5, UMP, MP7) ale vsechny s malym recoilem, a takove hrackarske, lisi se vice mene v tom jestli maji tlumic a jestli slozi panacka na 2 nebo 4 zasahy ... .. jako budget dobre .. i pres prakticky 3 cinnosti (strileni, chozeni a sem tam rizeni) to ma docela spad ... enjoy .. 5/10
  • Pete.palis
    tady máte gameplay, aby jste si udělali trochu obrázek:)

    http://www.youtube.com/watch?v=ntH3Q0WWO_c&feature=related
  • POKUD BY TO BYLO TAKHLE velkolepé celou hru tak by to zas nemuselo dopadnout špatně!
  • Me hlavne bavi,jak v tehle trailerech nikdy neukazou nic z primeho hrani. Je to cileny na tupohlavy,kteri koupi okamzite kazdou znacku-sracku.Me uz to nebavi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit