Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • J.V.Stalin

    No evidentně už myslí i na to poněkud pomalejší a zrovna byla oznámena Yakuza, která tu číslovku má přímo v názvu 😯😂

    Takže teď je to Like a Dragon 8 😱

    Klidně můžeme pokračovat, který že to díl byla sedmička, nebo taky klidně můžeš dál předstírat, že neexistuje 😂😂😂

  • Vasikmaruska2

    Ja sem třeba lad dohrál a bavil me ale právě ten grind me sral 

  • J.V.Stalin

    Tak tohle bylo ze slabšího soudku. Víc mě bavíš, když se snažíš vyhnout tématu. Tak třeba příště.

  • LessPh

    Zase tu sedmicku na tom odkazu cos poslal nikde nevidim😂 Takze bez cislovky, tak jak to oficialne prezentujou a tak jak jsem to odzacatku rikal😉 Diky za potvrzeni oficialni strankou...

  • CHROCHT

    A kolikátej díl to teda podle tebe je?

    Jo a Steam opravdu není oficiální stránka hry, tu najdeš tady. Nezapomeň, že chceš být korektní 😂

  • LessPh

    Life is too short to have a discussion with people like Stalin😅 Hope I made your day even better😂 

  • J.V.Stalin

    No, to je celkem těžký, když ty odpovědi ani nečteš 😂😂😂

  • J.V.Stalin

    Jo, je maximálně důležitý použít nějakou anglickou frázi, protože je to strašně moc kůl, pak nepřečíst dva krátký odstavce a přitom odsoudit jejich obsah 😂

    Dneska sem měl den blbec, ale ty si to aspoň zachránil. Napiš prosím ještě něco 😀

  • LessPh

    Všichni plnou pusu řečí, ale aby mi někdo odpověděl na mojí otázku to ne.. typický :D :D

  • LessPh

    Too long to read, ale vím, že tam stejně vlastně nic nepíšeš, tak mě to ani nemrzí, že jsem to nečetl :D

  • LessPh

    Ale já nejsem v Japonsku, ale v Evropě a tady to prostě 7čka nejni, ani když se rozkrájiš :D :D

  • LessPh

    Vy jste fakt blazni... treba tady na oficialni strance se hrou :D

    Yakuza: Like a Dragon ve službě Steam (steampowered.com)

    Kde je tam 7? :D :D

  • CHROCHT

    To je docela odvážný tvrzení u článku, který má doslova v nadpise "první záběry z Yakuzy 8" o který se v článku píše jako o pokračování LAD 😀

    Kam se teda podle tebe ten opravdovej sedmej díl poděl? 😂

  • uher

    Že není sedmej díl? Tak proč se to teda v Japonsku jmenuje Ryu Ga Gotoku 7? Chceš-li být korektní, tak buď korektní 😀 

    Že západní distribuce udělala v číslování bordel je známej fakt.

    Jinak taky musím potvrdit, že nejlepší start do série je Yakuza 0.

  • J.V.Stalin

    To že je standalone sis možná někde přečetl, ale vzhledem k tomu, že se tam objevují i postavy z těch minulých, stejně tak jejich vazby na ostatní a dokonce tam i na některé události je přímo odkazováno už jaksi ne, co? 😉 Jo, sice má jinýho hlavního hrdinu a parta kolem něj je nová, ale zhruba v polovině hry ti začnou unikat jistý záležitosti a nebudeš mít kompletní zážitek. A stěžovat si u adventury, která je hodně založená na příběhu na dlouhý cutscény mi přijde kapku zbytečný.

    Osobně ti doporučuju vyzkoušet spíš Yakuzu 0. Jednak se fakt hodně povedla, pak má normální akční hratelnost a nikoliv tahové souboje ale hlavně je to ideální startovní bod do série, u které jak jsem si všim dost nechápeš specifika, které jsou pro ni, díky zemi původu dost vlastní.

  • LessPh

    Tak pro me je to treba prvni dil vubec.. a abychom byli korektni tak LAD neni sedmej dil, ale standalone titul😉

  • J.V.Stalin

    A tohle tě překvapuje až v sedmém díle?

  • LessPh

    Jaky je Vas nazor na posledni Yakuzu LAD? Ja si to blahove koupil, odehral asi 2 hodiny (respektive koukal na cutsceny) a odinstaloval, po nejake dobe jsem si rekl, ze kdyz uz jsem ty penize za to vyhodil, tak to zkusim znova, podival jsem se na dalsich asi 8h cutscen celkem a zase odlozil, chtelo to po me grindit prachy, abych sel dal v pribehu a to uz bylo moc. Mozna to jeste zkusim ale prijde mi to jako otravna hra, nejen cutsceny ale vetsina charakteru, plus ten pribeh je takovej nezajimavej, ted tam furt resim nejakou bordelmamu nebo bordeltatu a nikam se to neposouva.. mam rad JRPG, ale prijde mi, ze to nepatri do realnych kulis, ale do fantasy nebo scifi.. v LAD skilly jako smradlavy dech nebo krmeni holubu mi popravde prijdou spis trapny..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit