Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Celkem dobre. *3*
  • Deadlight je slusna hra.
  • Hitman a Deadlight jsou bomba. Uvidime co bude priste...bral bych Ridge racer a Bastion.
  • Deadlight není povedená hra - aspoň na PC. Stačí se podívat na recenze lidí na Steamu.
    • Prosím bohy Games.cz za odpuštění. Beru svůj soud zpět. Já hrál i dohrál legální steamovskou distribuci. Chtěl jsem říct, že ve hrách oceňuju svobodu, a Deadlight je zrovna hra, kterou každý hraje v podstatě stejně. I když kabátek má pěknej, taky proto jsem po něm šáhnul *4*
    • Nevím, jestli se pc verze nějak liší od xboxový, ale hratelností a pěknou stylizovanou grafikou mi sedla. A myslím si, že je lepší si ji zahrát a potom soudit. Ale každému sedne něco jiného!
  • sleepless
    Máme tu jeden volný XBLA kód na výborný zombie sandbox State of Decay. Kdo aktivuje první, je hra jeho: RQCHK-WJ63P-9DXGX-V6HPC-YMT2Z
    • Draken69CZ
      A ňákou zbytečnou PS3 by jste v redakci neměli?
    • GSPD
      Děkuji. :)
  • WhySoSad
    Tentokrát se celkem vyšvihli, Hitman Absolutions a Deadlight jsou parádní hry ! Stejně tak i ty každotýdenní slevy potěší, už jsem si koupil Orange Box, Bioshock 1 a 2, TES: Oblivion, Dragons Dogma Dark Arisen a nedal jsem za to víc než 500 :)
    • Draken69CZ
      Vidím tu malej problém se k tomu dokopat a zahrát si to, viz. nedávno zveřejněné statistiky ze Steamu
  • Ten Deadlight můžu jen doporučit,skvělá jednohubka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit