Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rudysakal

    Katastrofa!!! Tohle si může podat ruku s Doom: Annihilation (jak už tu zaznělo). Co to má znamenat s tím castingem ... 😱wtf!? Za asiaty je Ada a za afro Marvin (dokud mu tluče srdce). Soundtrack děsně mimo, tohle nejsou Strážci galaxie ani Suicide squad. Efekty!?!?!? 🤮Ty byli v intru RE2 daleko lepší (RE s Jovovich byli aspoň točeny s aktuálními nejnovějšími filmovými technologiemi). Řeknu vám lidi, takhle ty kina nezachráníte. Celé to budí dojem, že to natočili v 99 roce. A sakra proč udělat ze dvou her jednu filmovou adaptaci, Hobit byl jedna malá knížka a natáhli to na tři filmy ... co je to za zkrat 😠

    PS: raději se koukněte na Malignant .... mám silný dojem, že Razorback bude taky lepší než nový RE film.

  • rudysakal

    Pravda.

    Za mě je to jeden z nejlepších filmů podle hry. Vím, že kritici to sfoukli, ale o to víc si toho filmů vážím, protože tohle není film pro akademiky 😉

  • Derp_1337

    Haha, s tím souhlasím. Doom (2005) je takové guilty pleasure. 😇

  • Maxianimal

    Já vím, ale myslel jsem z poslední doby. Jinak Doom 2005 je pro mě obrovský guilty pleasure :) Ale Annihilation je totální Déčko

  • To je tak, když chceš vydělat co nejvíc peněz za co nejmenší investici. :) Filmy na motivy her, to už je klasika taková (ne)kvalita. 

  • Derp_1337

    Tak herní série Doom už mělo jedno slušné filmové zpracování. Mě osobně se Doom (2005) s Karlem Urbanem a Dwayne Johnsonem celkem líbilo.

    Sice to žádný zázrak nebyl, ale bylo to takové slušné béčko, které dokáže chvíli pobavit.

  • Maxianimal

    "Film Resident Evil: Welcome to Raccoon City bude pod jeho vedením od pohledu věrnějším zpracováním herní série.."


    Doufám, že je tím myšlena úroveň hereckých výkonů a kvalita efektů, protože od Doom seriálu jsem neviděl nic tak hnusného a trapného. 

  • Inquisitor

    No ty kráso😬

  • Tanatonaut

    To je takový fail. 🤮🤮 PS2 CGI a ten casting 😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit