Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spades
    Jezisi, vzdyt ta hra ma uplne strasnou grafiku, motion capture uz davno trumfl blizzard a capture obliceje ? jake motion capture ? vzdyt je to video hozene jako textura omfg.....

    oci nemuzou sledovat objekt, nemuzete si nijak upravit vzhledm postavy... a musite animovat kazdou blbou hlasku... co kdyz se zmeni scenar ? normalni studio prekope pohyby ust, ale ne tihleti musi znova natocit celou scenu...

    tohle neni hra, to je film, a jeste k tomu v hrozne grafice!!!
    • O te technologii vim uplne kulove, stejne jako vsichni zde diskutujici a stejne jako David Cage (i kdyz ten aspon o tom mohl pokecat s lidma z R*/Team Bondi na GDC nebo nekde). Ale zajima me ... to opravdu nikdo z tech, co tu na to plivou, nevidi, ze se tam tem postavam opravdu deformuje cely model obliceje a neprehrava se jim tam jen "video hercovy tvare"?.

      Je to proste objektivne nejlepsi animace obliceju v dnesnich hrach (pokud hra neni zrovna podle nejake Disneyovky). Nechci to nejak vynaset do nebes, to zase ne. Oddelene snimani pohybu tela a obliceje se urcite negativne projevi na vysledku, stejne tak zafixovane oci (ikdyz kdo vi... jak jsem rekl, vim o tom kulove, tak treba umi potom dynamicky upravovat smer, kterym se oci divaji).

      Jak je nebo neni komplikovane naanimovani jednoduchych hlasek nebo zmen ve scenari nemusi hrace vubec zajimat.
  • a na dudy povidam
    na dudy hrat umis? *1*
  • Paulcz
    Dobrý, to už je asi desátej článek o mimice v L.A. Noire :) Postavy jsou prkený jen se jim hejbe obličej, úžasný. Ať žije marketing.. Bude ta hra alespoň používat Euphoria engine ?
  • Nejsem příznivcem tohodle typu her s důrazem na příběh. Co to přináší pro gameplay? Vůbec nic. Když mi ke štěstí úplně stačí to, že celou hru zkouknu na YouTube, tak vím, že se hrou je něco v nepořádku - zkrátka a dobře - není to hra, ale film. Ultimátní otázka zní: potřebuji počítač k tomu, abych mohl vyprávět příběh? Odpověď je: NE! Když chci příběh, vystačím si s knihou nebo filmem. Obloukem se někteří výrobci vrátili k interaktivním filmům. Naštěstí jsou ještě firmy jako Valve, které si to uvědomují a vypouštějí hry s unikátními gameplay prvky, které stojí za to hrát.
    • Ty rikas interaktivni film. Vem si napriklad hru Mafia I...co nas hrace dokazalo pripoutat k monitoru?...Grafika? Zvuky? Cesky dabing? Dobove prostredi?...Ja si ji nejvice oblibil kvuli pribehu ktery se vypravi stylem interaktivni film...kazda mise, kazda animacka me dokazala tak neskonale nadchnout svou hloubkou. Valve dela skvele hry, bezpochybu. Napriklad Portal je bezvadne promyslena pecka. Ale co se tyce pribehu tak u me, a to je prosim jen muj nazor, vyhrava na 100% Mafia
  • První hra kterou budu hrát se slovníkem. *4*
  • Vypada to dobre, sice to nepadne uplne jako prd... na hrnec, ale i tak se mi to libi *2*
  • Mimika vyzerá perfektne. Na druhú stranu, súhlasím s tým čo vraví Cage o spojitosti a vplyve svalstva. Ale aj tak - Rockstari* prídu s podobnou techonológiou ako prví a to už Cage o svojej pripravovanej full emotional-body-motion scan technológii povedať nemože. Ha! *1*
  • Grafika je v pohode hlavne nech to neseka na PS3.
    • Hra je primárně vyvíjena na PS3, všechny videa, která jsou k viděný, jsou z PS3 verze, takže padání FPS asi nehrozí *3*
  • Me je uprimne u prdele jestli je vysledek spravne plasticky nebo organicky korektni.. Me jde o to aby me ta hra bavila.. Nedavno jsem znova hral Mafii 1.. Co na tom, ze se na to uz skoro neda divat.. Je to proste pecka.. Jde mi o to, abych u hry zapomel na to, ze je to hra a ze to vypada jinak nez ve skutecnosti.. Chci se citit bejt v ni... Chci aby me opravdu bolelo kdyz, toho chlapka kteryho ovladam nekdo trefi... Nevim ci to je ze mafie 1 to umi a mafie 2 ne... Rozhodne to ale neni technologii zobraazeni! Doufam, ze tahle hra mi to da!
  • Je pravda, že ty hlavy vypadají, jako kdyby je někdo na ty těla přilepil. Mimika úžasná, ale je pravda, že to celkově působí divným dojmem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit