Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • i tak bude chybět ultimate team ..kterej an pc nemohou ani udělat protože by jim to nevydělávalo
    • ale ultimate team je bezplatna zalezitost ..
      • až na to že balíčky stojí normální peníze ano dají se koupit za virtuální ale dost lidí je kupuje za peníze na PSN nebo MSP jen minulý rok jim to vydělalo milióny dolarů...a mají vyčlenění několika členný tým na vytváření '''týmů týdne'' urpavování statistik ,opravy serveru apod.
        • cekal jsem ze mi tadyto napises a mas pravdu no, ale pro me osobne je kouzlo ultimate tymu v tom si to podstive vydelat a postupne vylepsovat tym ale jako verim ze jim to teda asi dost sype pres ty balicky .. urco je dost tech co to kupuji jak zbesili
          • jj já teď nehraju ale když sem hrál tak sem an fórech furt četl jak někdo má 10000 MSP a jde to utratit apod... já si koupil jednou za MSP a to když sem je dostal za přechod na český live :) jinak jen za vydělaný :)
  • Jak fotbaly nehraju, tak musím uznat, že tohle vypadá fakt efektně. Docela mě mrzí, že tohle reálné simulování pohybu většina her odbývá lacině navázaným motion capem plus ragdollem. Výjimkou bylo snad, ale možná se pletu, jen GTA IV.
    • v GTA IV byl Euphoria fyzikalni engine... ten samý byl pak implementován ve SW: Unleashed 1/2... jiná hra na PC s tímto enginem není. A je to, jak sám říkáš, ohromná škoda.
  • no sorry...sem v praci a musim mit vyply zvuk...kazdopadne sem rad ze to video nebylo mysleno na novou generaci hry..
  • V životě jsem nepochopil jak tohle může někoho bavit, jak v reálu tak ve hře a mínuskujte si jak chcete ale evropskej fotbal je trapárna největšího kalibru
    • A proč to sem píšeš?
    • kamo to je tvoj subjektivny nazor, keby to bola taka traparna ako tvrdis, tak by liga majstrov a jednotlive rocniky FIFA gamesky nemali taku pradajnost....ale neboj sa, dnes je moda byt iny. *12* tralalalala trolololo
      • to Freeker: zato ty jsi Freak a to doslova s tim tvojim tralala si běž hrát ven na písek za dětma
    • Musím ale uznat že impact engine vypadá efektně
  • No nekecej !?!? Parádička ! Kravaťáci konečně pochopili, že by se jim dosavadní přehlížení PC mohlo krutě vymstít. Digitalní distribuce slaví úspěchy, i když piráti tady byli, jsou a budou, matka příroda to zažídí tak, aby se prodeje jak půjde čas dostali na stejnou úroveň s konzolema :). Ámen bratři klávesničtí.

    PS: PES se po prvním dílu zastavil ve vývoji a prostě stagnuje, ať mě jeho fanoušci kamenujou, ale k simulaci fotbalu má FIFA vždycky blíž než PES :P.
  • mně teda to video nikterak úchvatné nepřišlo...sorry (hlavně jak tam vracel záběr, ve kterém ruka mizí v těle soupeře a zpět a znova a zpět....)
    • Učit se, učit se, učit se (ve tvém případě angličtinu).
    • právě že tě to uchvátit nemělo, když ukazoval tu starou verzi, která se jim právě nelíbí....
  • good work ea sports !! už sem se začínal obávat :)
  • Co z toho? Na PC bude aj tak znova lepsi PES. Aj ked posledny rocnik FIFA bol na PC lepsi nez predosle, PES je stale lepsi.
    • No tak to pozor PES se zasekl u verze 5 od te doby to je brak, to same bylo s fifou do ruku 2009 kdy vysla na xbox vyborna verze od te doby EA ujizdi Konami uplne ve vsem. Dotedka nemuzu kdyz si porovnam PES 2012 a novou Fifu, jak v PESku behaj jak roboti.
      • PES 2012 jeste nevysel. Ja jsem hral jak PES 2011 tak FIFU 11 a musim rict, ze FIFA mi vydrzela tak mesic, zatim co PES 2011 hraju doted ...
      • opravdu .. ty pohyby v pesoj jsou fakt silene za opicema ... proto nechapu ze si dali takovou praci s detaily jakoze treba hrac pri vyskoku na hlavicku zatne pest az na malicek a podobny veci ktery si vsimnes jen z replaye.. :-)
    • ano, ale PES 5 a PES 6.
      nove PES su katastrofalne sr*cky co sa moze pacit len retarodvi.
      • dobre ty, ale pro priste bych ti doporucil uz tyhle kecy ignorovat pac me to prijde uz jako provokace...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit