Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VereWolf271

    AvP MMO

  • FridayManul

    Vetřelec jako MMO, what?

  • dworkin

    Star Trek Online je fajn hra, teda aspoň byla, když jsem ji hrál naposled. Odmaskovat Defiant a prohnat se nad povrchem borgské krychle, cannons a'blazin'... to je pro fanouška lahůdka, kterou jinde neochutná.

  • UltraeMK

    Z deště pod okap?

     To je jako kdybych šel do hospody, řekl že mám chuť na pořádný řízek,protože ten byl minule fakt dobrej a oni vám přinesou dort, nechcete dort, dáme vám žvejku, tu přece můžete žvýkat pořád a pokud vás už nebaví že ztratila chuť, tak za menší peníz ji zas bude mít. Ale tohle jsem přeci vůbec nechtěl a oni si myslí, že ano, asi? Jinak bych dostal řízek- AI2

  • jindra.veliky

    vetrelec nema ani nahodou zaklad pro mmo

  • Dobrý den my chceme jen peníze,

    se singlem je moc práce a nemáme na to vymyslet něco nového či zajimavého, protože ten žánr je už hroooozně vyčerpaný. Tak se spokojte aspon s MMO a hlavně to kupujte vy nevděčníci, kteří nemáte mobil!

    Dalšíííííí!

  • yeniczek

    Jako uklidnit fanoušky, že se nemaj vztekat kvůli mobilní hře a pak přijít s MMO... To chce fištróna :D Beru popcorn a jdu vyčkávat na oznamovací trailer.

  • TheGGG

    ooo těším se na ty disliky na YT

  • Morlang

    Kvalitní ztráta času, RIP investované studio.

  • uher

    Hezký, takže naserou lidi hned dvakrát...

    • PanS

      Fakt nevím, jak to dělají, že opakovaně oznamují hry, o které nemá nikdo zájem.Tohle je pomalu umění samo o sobě.

      • asi o to zájem být musí, jinak by to nedělali

        https://www.wired.co.uk/article/loot-boxes-star-wars-battlefront-2-fifa-ultimate-team

        ten multiplayer + lootboxy vytváří alespoň podle toho článku regulérní gamblery, kteří pak utrácí těžké peníze. Je smutné, kam se hraní her dnes dostalo. Minimálně studia jako EA by se měla bojkovat. Naštěstí je pár jiných studií, které pořád dělají kvalitní hry

        • jindra.veliky

          co ma fifa a bf2 spolecnyho s mmo? 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit