Přejít na výpis diskuzí

Jedna z nejlepších adventur roku 2017 Thimbleweed Park je zdarma v Epic Storu

22.2.2019 13:32
Patrik Hajda   15 příspěvků

„Thimbleweed Park je životopis i učebnice adventurního designu. Stejně jako se pověstný švec drží svého kopyta a šije skvělé boty, udělal Ron Gilbert adventuru, která naplňuje potenciál a možnosti žánru,“ píše Pavel Dobrovský ve své recenzi dva roky staré adventury, kterou si nyní můžete přivlastnit...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cvicme_v_rytme

Epic Store mi  hlásí, že na Thimbleweed nemám dostatečný hardware. A Subnauticu mi ani nezobrazuje v knihovně. No hlavně že se mi při instalaci Epic Storu musela instalovat i nějaká verze DirectX.

• Jack1947

Tak nevím já to instnul v poho.

• Corvus

Taktéž bez problémů.

• Jack1947

Tak nějak mi příjde že to někdo řiká schválně aby znevážil Epic store.

• jo..skvělá věc! až na ten epic store 😂

• furt tady ty stupidní fóry tvl. 

jak porouchaný gramofon.

• Dogkiller

Jdi si poplakat na Steam.

• nemusím, na steamu mi všechno šlape.. ale já si do Epicu jen tak ze srandy rejpnul, nic si tam nekupuje tak mě netrápí. Hlavně jsem ale chtěl říct, že Thimbleweed park je fakt super věc. 

• Jack1947

Jú hele tebe jsem tu neviděl už nevím jak dlouho jak se vede?

• ja_nic_nevim

Na Epic storu mi pořád nejde spustit Metro. Úroveň supportu je jak z doby kamenný, 0informaci....jeden velkej fail, a to už ho mám dlouho kvůli UT

• Sr_Lobo

Nejsi sám, ale to epicfanové pochopí až se jim něco podělá a zjistí, že si můžou leda  tak trhnout nohou když si budou chtít něco zahrát 😀

• Maxianimal

Jo, protože Steamáckej support funguje bezvadně :D

• ja_nic_nevim

Hlavně funguje

• Sr_Lobo

To ze funguje bezvadne si tu jedinej rekl ty 😉, ale narozdil od epicu si tam nemam strach koupit hru, z duvodu ze se k ni uz pak nedostanu.

• Jack1947

Reakce na příspěvek:

Abys všechny ty hry dohrál až jednou klekne a řeknou ti( respkt už ti to vysvětlily ve tos) že TY NIC nevlastníš!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit