Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Troll_lesni
    Být velká hra. Obavu mít o Kingdom Come. Cítit Witcher jako konkurent. Pěst držet.
    • nekonkurovat protože necílit na stejná skupina. kingdome come pro inteligentní človel. zaklínač pro pubertak onanista konzolovy
    • Obavy nemít, kolega. Kingdom Come nevycházet zároveň s Zaklínač. Oni nekonurovat, hráči nakoupit i tak obě, tento typ her málo.
      • Inquisitor
        Přesně tak, nevidim důvod proč hrát Zaklínače a nekupovat Kingdom Come. Každá z nich je jiná.
  • Pethulla
    Tý jo, já ani nevěděl, že dneska se už dá hrát i za dynamický systém počasí.
  • Colby.Sawyer
    To je škoda že píšete ty informace dva dny se zpožděním a ještě jich tam většinu nedáte. Zrovna tady zaklínač byl vždy hýčkaný a tak byste o něm mohli psát aktuálně.
  • Jack1947
    Tomu řikám slušné *5*
  • Ty poslední screeny ukazuji pravou grafiku. CD Project jsou lháří a vždycky byli. Těch slibů za ty léta a nikdy y je nesplnili a o příběhu škoda mluvit, někdy jsem měl pocit, že předlohu ani nečetli...
    • https://www.youtube.com/watch?v=sTSA_sWGM44 *1*
  • Jsem slyšel, že we witterowi 3 bude mít Geralt abilitu jsi mastit brk na starý babky a taky tam prý půjde zrát na podlahu bordel domu a nutit to děfky potom sežrat.
    • jj ale ty to tam mit nebudes, protoze Witcher bude mit i inteligentni ochranu proti detem
  • Doufám, že na tohle relevantně odpovíd Bethesda se svým TES VI. Už by měla skončit ta dementní zjednodušení typu měst o 5 barácích apod. *1* Dokonce i konzole jsou schopné zvládnout hry náročnější než tetris, tak by se na ně nemuseli zase vymlouvat.
    • no, dnešní konzole by možná zvládly Skyrim s ultra hd texturama, kdyby se to ořízlo na 30 fps *7*
      • Na textury kašlu. Oni ale pořád argumentují, pokud jde o velikosti a instancování měst, konzolema. Současná generace konzolí je sice už v den vydání zastaralá, ale je to oproti předchozím slušný skok, tak jsem zvědav, jak na to Bethesda zareaguje. Pokud zase uvidím instancovaná miniaturní "města" o 5 budovách, tak už fakt na tuhle sérii kašlu.
        • já bych rád, kdyby Bethesda našla nějakou zlatou střední cestu mezi nechutně obříma mapama u prvích her (Arena, Daggerfall) a těma posledníma, který maj zas mapy prťávý.. tak třeba něco kolem 10x10 km by mi přišlo ideální
          • Me by prislo idealni, kdyby nekdo konecne udelal poradnou hru, a neprsal se tim, kolik km2 ve hre je, kdyz pak celou mapu prebehnes za 5 minut, neholedbal se, kolik tam ma mest, kdyz to mesto je jedna pastouska a stodola ... a predevsim hru, kde rozhodnuti ma nejaky smysl a nejaky dusledky. A to nikoli v tom, jestli barak obejdes zprava nebo zleva.
    • Vojta_Ilavsky
      Tetris od Ubi tam dropuje fpska solidně. ;)
  • "taktičtějšího soubojového systému jedničky"
    Ohohohoho, pan Smutný je vtipný takhle v podvečír.
    • Polknout vlašťovku zapnout skupinovej styl a do rytmu raz dva tři klikat myštidlo je svým způsobem taky taktika.. *1*
    • Memento
      Alespoň se nemusí obávat tvé konkurence.
  • Ta mapa je trošku divná ne? Neschází tam třeba Kaedwen? Nebo to je doopravdy mapa hratelných zón? To by znamenalo, že se podíváme zase do Wizimy- *4*
    • Je to to druhé, je to schéma herní mapy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit